Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи можу я перевестись на неповне навантаження до іншої школи?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я перевестись на неповне навантаження до іншої школи?

Нинель Сиваева
Я цільовик молодий спеціаліст, відрацювала за розподілом 1 рік, навантаження маю 19 годин за спеціальністю. Одружилася та хочу перевестися до іншої школи з навантаженням 5 годин, але мене запевняють, що це неможливо. Чи маю я право на перерозподіл, якщо змінила місце проживання та в школі не має 18 годин? і я згодна з навантаженням 5 годин?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Там, це можливо.

Нинель Сиваева
чи можете підказати на підставі якого закону можна перевестися?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Можете прочитати свій контракт, там записано, що ви маєте право звільнитись з роботи за п.5 ст.36 КЗпП України.

Нинель Сиваева
Тобто кількість годин на новому місці не перешкоджає переводу? Тому що відділ освіти запевняє, що він забов'язан забезпечити повне навантаження молодому спеціалісту, адже я згоднана 5 годин.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Реально навантаження не є перешкодою.

Нинель Сиваева
Дякую за допомогу!!!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!