Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи має право адміністрація школи призначити вчителя головою методичного об'єднання та класним керівником?
Запитання та відповіді на нього

Чи має право адміністрація школи призначити вчителя головою методичного об'єднання та класним керівником?

Іван
1. Чи має право школа (директор/зауч) примусово призначити вчителя зі стажем 3 роки та повною ставкою головою методичного об'єднання?
2. Чи має право школа (директор/зауч) примусово, в обхід "Положення про класного керівника" п.2.2, мотивуючись внутрішкільними документами, призначити вчителя з повною ставкою класним керівником?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Може і немає директор такого права, але що ви можете зробити - в суд подати? Подавайте.

Iryna Kotyk
голова методоб'єднання спочатку обирається самим методоб'єднанням, а потім вибрана кандидатура має бути затверджена або ні адміністрацією (є таке положення про методоб'єднання)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!