Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи може вчитель перед початком навчального року (у серпні місяці) відмовитися від обов'язків класного керівника?
Запитання та відповіді на нього

Чи може вчитель перед початком навчального року (у серпні місяці) відмовитися від обов'язків класного керівника?

Катерина
Чи може "молодий спеціаліст" з навантаженням 12 год. відмовитися від обовязків класного керівника, якими законами та постановами він може керуватися під час "умовляння" директора НЗ?Навантаження 12 год - це лише 12 уроків на тиждень! а посада кл керівника вимагає постійного перебування з дітьми та у школі.!

вчитель
Школьные отношения самые не урегулированные законодательно. Никого не надо уговаривать. Если у вас хватит мужества сказать "нет" и вы готовы к тому, что директор может начать мстить, просто скажите "нет". Наверняка в школе есть пара хороших подруг директора с нагрузкой, но не желающих "тащить" класс.

Svetlana Rohzko
Може. Посилаючись на Поження про класного керівника.Згідно Наказу МОН України ві 29.06.2006 № 489 у п 2.2. "Обов'язки класного керівника покладаються директором навчального закладу на педагогічного працівника ..., за його згодою". Це згідно закону.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Цікаво, чому у молодого спеціаліста лише 12 годин навантаження?

Катерина
тому, що всі години треба роздати подружкам-майбутнім пенсіонеркам!))) я класний керівник лише протягом 2 років (взяла діток у 5 та вела до 6 класу), але зараз розуміючи, що наступного року моє навантаження буде сягати лише 10 годин, я не розумію за що мене наказують, коли є у школі вчителі які жодного разу не були класними кервниками , при цьому маючи повне навантаження+факультативи!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Молодий спеціаліст забезпечується повною ставкою.

Катерина
а в якому положенні чи законі про це написано? я працюю за направленням, в якому написано що маю навантаження у розмірі "ставка", ще й житло написали "власне"))але як пояснили у відділі це просто формальність....чи є не надання мені зазначеної "ставки"порушенням договору про працевлаштування і що тепер робити?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Педагогічне навантаження вчителя включає 18 навчальних годин
протягом навчального тижня, що становлять тарифну ставку.

Педагогічне навантаження вчителя загальноосвітнього
навчального закладу незалежно від підпорядкування, типу і форми
власності обсягом менше тарифної ставки встановлюється тільки за його згодою.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!