Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи можу я відмовитись від робочого місця?
Запитання та відповіді на нього

Чи можу я відмовитись від робочого місця?

Юра Йохансен
Чи можу я відмовитись від працевлаштування по розподілу, якщо на місці не надається повна ставка(лише 11 год) і житло?

вчитель
Вам в вузе должны были дать "Направление на работу №...", где есть строка "з місячним окладом ..." . Если размер оклада в "направлении" не совпадает с реальным, то это достаточно уважительная причина отказаться от распределения (зарплата меньше прожиточного уровня, меньше минимальной, не обеспечивает удовлетворения минимальных потребностей и т.п.). Молодой работник имеет право обратиться в учреждение образования, которое выдавало направление и пройти перераспределение. Данным правом можно воспользоваться на протяжении всего срока обязательной отработки.
Вообще, по КЗоТу ст. 95 в направлении не может быть оклад меньше прожиточного минимума.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!