Запитання та відповіді на нього

Чи зобов"язані учні та педагоги брати участь у мітингах 9 травня?

вч.
Чому вчителі та учні зобов'язані брати участь у мітингах 9 травня? Хто гарантуватиме безпеку?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Це риторичне запитання.

вчитель
Это ж в каком регионе такая истерика на украинском языке? Не слышал, чтоб в Харьковской области было подобное "обязание". Обезопаситься от кого вы хотите?

Маша Миронова
Простите,Вилен, но по-моему, после событий в Одессе это уже не риторический вопрос,а вопрос жизни и смерти.(К сожалению.)

Вилен (МОДЕРАТОР)
Кожен має визначати для себе сам, у яких заходах йому брати участь, а в яких - ні. Проте, на мою думку, в умовах війни залучення учнів до політичних акцій є неприпустимим. Разом з цим, я переконаний, що в цьому році всі заходи будуть проведені лише безпосередньо в навчальних закладах. Тому я і написав, що питання риторичне.

вч.
Мій регіон - Запорізька область. Хоча в нашій сільській місцевості більш-менш спокійно, та ми вчителі вже з оптимістів перетворилися на істериків. З патріотизмом відпрацьовуємо у вихідний 1 вересня, витрачаємо три дні відпустки на проходження медогляду (до речі ще й платимо за нього), а от 9 травня хочемо вихідний.
Вважаю, що МОН повинно надіслати роз'яснення по проведенню заходів в школах. В наказі нашого райво сказано: "З метою відзначення 69-річниці з Дня Перемоги...: участь у заходах по вшануванню пам’яті загиблих та покладанню квітів до меморіалів та пам’ятників загиблих воїнів, захисників Вітчизни".

viktor
Вч.
Ви повинні з патріотизмом відпрацьовувати 1 Вересня , Ви повинні ,обов'язково , проходити медогляд , Ви повинні виконувати накази керівництва. І прохання - перестаньте із оптимістів перетворюватись на істериків (це залежить не тільки від кількості грошових знаків , а й від Вашої свідомості).

DOCENT
До Міністерства звертаються батьки, вчителі, громадські організації щодо ухвалення окремими місцевими органами державної влади та місцевого самоуправління рішень про проведення масових заходів з нагоди Дня Перемоги та участі в них учнів, студентів та працівників освіти.

Зважаючи на складну суспільно-політичну ситуацію в ряді регіонів країни, участь учнівської і студентської молоді, педагогічних працівників у масових заходах 9 травня становитиме загрозу їх життю й здоров’ю.

У зв’язку з цим Міністр освіти і науки України Сергій Квіт звернувся до обласних, Київської міської державних адміністрацій (лист від 06.05.2014 р. № 1/9-236) з проханням вжити всіх належних заходів, спрямованих на убезпечення учнівської і студентської молоді, освітян від участі в ризикованих заходах.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua