Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Як відлучитися з роботи за сімейними обставинами?
Запитання та відповіді на нього

Як відлучитися з роботи за сімейними обставинами?

Алла Стоян
Доброго дня! Я працюю в школі заступником директора з виховної роботи + 9 годин + 4 год. гурткової роботи по сумісництву, які проводжу в час перерви на відпочинок. Я мама неповнолітньої дитини (9 років). Чи маю я право відлучитися з місця роботи на 15 хв., попередньо поставивши до відома керівника школи, для придбання ліків для хворої неповнолітньої дитини? Якщо так, то чим мені керуватись, якщо ні, то як мені себе захистити, або на яке покарання чекати? Дякую за відповідь!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Співчуваю. Якщо так стоїть питання, то дуже співчуваю. Пишить заяву з проханням бути відсутньою на роботі у такий період за сімейними обставинами з подальшим відпрацюванням цього часу в такий-то період. Вам можуть відмовити, але це й буде ваш захист, оскільки це буде свідченням упередженого відношення щодо вас.

Алла Стоян
А якщо це вже сталося? То тепер просто писати пояснення?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ви маєте право не писати ніяких пояснень. Ст.63 Конституції України.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!