Osvita.ua Запитання Середня освіта Права вчителя Чи можна взяти відпустку за власний рахунок на 21 день?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна взяти відпустку за власний рахунок на 21 день?

Валя
Підкажіть, будь ласка, чи можу я взяти відпустку за власний рахунок, у зв'язку з санаторно-курортним лікуванням на 21 (згідно статті 25, пунтк 11)?

Вилен (МОДЕРАТОР)
так

Валя
дякую.

Надежда
У нас в таких случаях берут отпуск не за свой счёт, а оплачиваемый за счёт летнего отпуска, чтобы не терять деньги.

Kate Online
нащо за свій рахунок? в такому випадку беруть лікарняний

Маряна Федорівська
чи можна брати відпустку за власний рахунок на 3 місяці

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!