Запитання та відповіді на нього

Коли мені атестуватися?

Світлана Вікторівна
Чи надає мені закінчення магістратури (інженер-педагог) право на автоматичне підвищення кваліфікації в системі ПТО з рівня спеціаліста, якщо я працювала більше 5 років? Адміністрація училища мені відповіла негативно, працюю вже 8+3(декретної відпустки) років у статусі спеціаліста, маю магістратуру та Донецькі курси підвищення, нагороди за конкурси викладацьких розробок обласного та всеукраїнського рівня а віз і нині там – працюю на найменшу ставку-година!

Вилен (МОДЕРАТОР)
Багато слів, а чіткості немає...

Світлана Вікторівна
Навіть не розумію яка потрібна конкретика? Добре! Я пропрацювала п’ять років в ліцеї на посаді викладача комп’ютерних технологій, одночасно закінчила магістратуру за фахом «інженер-педагог» з комп’ютерних технологій (тобто з мого профільного предмета), моя однокурсниця (яка працює в школі) розповіла що їй автоматично підвищили категорію після магістратури, я теж звернулася до своєї адміністрації з таким запитанням, на що мені відмовили, сказали що потрібні курси, пройшла я і курси, а до захисту мене так і не допустили, сказали що потрібно якусь чергу чекати за затвердженим списком. Працюю з 2003 року. Так чіткіше?… :(

Вилен (МОДЕРАТОР)
Ніколи не чув про фах "інженер-педагог", це в дипломі таке написано?

Проте атестація проводиться кожні 5 років в обов"язковому порядку.

Якщо адміністрація не бажає вас атестувати, то ви маєте право самостійно до 20 жовтня написати заяву про бажання атестуватись у відповідному навчальному році.

Emerlin
Інженер-педагог пишуть в дипломі по завершенню навчання за спец. "Педагогіка вищої школи". Це дає право викладати у вузах.

Emerlin
Автоматичного підвищення бути не має. Для цього Вам необхідно пройти чергову атестацію. Досить дивно, що маючи такий стаж Ви її ще не проходили.

Світлана Вікторівна
Так, я маю право викладати в вузах, закінчила інженерно-педагогічну академію за фахом "комп'ютерні технології в управлінні та навчанні".

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua