Запитання та відповіді на нього

Чи маю я право викладати креслення і охорону праці?

Світлана Вікторівна
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, за освітою я інженер-педагог, маю магістерську ступінь у галузі комп’ютерних технологій, програмування та дослідницької діяльності, на етапі магістерської освіти вивчала та маю оцінки у додатку з таких дисциплін як проектування та охорона праці, частина яких входила и до дипломного проекту, чи надає мені це право викладати креслення або займати посаду інженера з охорони праці (або викладати цей предмет) в навчальному закладі? Якщо так, які є документальні підстави?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Багато слів, а чіткості немає...

Світлана Вікторівна
Вибачте!!! Маю диплом магістра в галузі комп’ютерних технологій, за фахом інженер-педагог. В додатку до диплома маю оцінки з комп’ютерного креслення та охорони праці, чи надає мені це право викладати ці предмети в ліцеї або займати посаду інженера з охорони праці?… Дякую!!!

Emerlin
А ще Ви маєте оцінки з фізики, математики. Може і їх Ви будете викладати. Ви можете викладати "Комп'ютерну графіку". А що стосується "Охорони праці". то її Ви зможете викладати після проходженні відповідних курсів на базі відповідного вишу, або центру, і дисципліна має називатися "Охорона праці в галузі"

Світлана Вікторівна
Саме так в мене написано в магістерському дипломі "Охорона праці в галузі", а галузь - інженерно-педагогічна

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua