Запитання та відповіді на нього

Чи маю я право розразовувати на повне навантаження?

Ирина Зимина
Доброго дня! Працюю в ПТУ на посаді викладача математики та інформатики. На протязі останніх чотирьох років і в цьому році з мене знімають години інформатики, віддаючи їх дочці заступника по НВР (посада - майстер виробничого навчання). Саме цих годин їй не вистачає для навантаження майже на півтори ставки, при цьому в мене залишається набагато меньше ставки. На мої звертання і заперечення адміністрація не реагує.
ДОПОМОЖІТЬ, будь ласка, аргументувати неправомірні дії адміністрації

Леонид Осипов
Якщо у заяві на працевлаштування у вас не вказано, що ви маєте працювати менше ніж на ставку, то менше ніж ставку без вашої письмової згоди вам дати не можуть. В такому разі (якщо всім не вистачає годин) керівник має скорочувати працівників. У вашому ж випадку половина ставки є, до того ж за вашим фахом. Керівник має довантажити вас до ставки, якщо ви ще не підписали згоду на меншу кількість годин.

Ирина Зимина
Дякую за відповідь. Біда в тому, що ніхто ніколи і не пропонував мені підписувати згоду. На педраді ставлять до відома про навантаження на навчальний рік і тарифікацію затверджують без всяких проблем.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua