Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Екатерина Рубан
Надбавка за роботу в інклюзивному класі 

Відповідно до додатку до постанови КМУ від 25 серпня 2004 р. №1096, за роботу в інклюзивних класах (групах) у закладах дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної) та вищої освіти встановлюється надбавка у граничному розмірі 20% всім педагогічним працівникам, які працюють в такому класі. Протягом 4 років я викладала інформатику в чотирьох класа де була інклюзія та не отримала за це жодної копійки. Чи можу я оскаржити такі дії адміністрації школи та в який спосіб і де?

Tanja
Яка заробінта плата вчителя музики який має диплом магістра 

Який розряд вчителя музики з дипломом магістра в 2018 року. Яка заробітна плата?

Ольга Карпюк
На підставі якого закону мають оплачувати 9 год інформатики 

На підставі якого закону мають оплачувати 9 год інформатики за І категорією

Ольга Карпюк
чи поширюється І категорія вчителя математики на предмет інформатики 

У 2017 р. атестувалась на вчителя математики І категорії. У жовтні 2018 отримала ще 9 год. інформатики. В березні 2019 р. пройшла інтегровані курси з математики та інформатики. Чи повинні мені оплачувати 9 год інформатики за тарифним розрядом вчителя І категорії.

Тетяна Ярошенко
Чи суміснику вчителю нараховується престижність праці? 

Основна ставка в мене бібліотекар за сумісництвом вчитель, однак за сумісництво по вчителю ненараховується престижність праці, цікавить чи престижність має мені нараховуватись як вчителю чи ні?

Світлана
Оплата сесії 

Я працюю у школі та навчаюся заочно. Написала заяву на оплачувану відпустку у зв'язку зі складанням сесії на 30 днів з додаванням виклику. В результаті в кінці місяця з зарплати вирахували 1200 грн. Хоча раніше оплачували у повному обсязі. Чи законно у мене вирахувал гроші?

Бухгалтер
години за сумісництвом 

подскажите, методист ВО читает в школе 8 ч в неделю , сумарно на год превышает 240 час.,сколько часов считать сумисництвом все или на те 2ч в неделю ,что превышают 240ч. или на все 8ч и какой надо предоставить документ, подтверждающий, что время работы на осн. работе не совпадает с временем работы в школе и на какие часы(все 8 или 2ч.)

Світлана
Оплата сесії 

Я працюю у школі та навчаюся заочно. Написала заяву на оплачувану відпустку у зв'язку зі складанням сесії на 30 днів з додаванням виклику. В результаті в кінці місяця з зарплати вирахували 1200 грн. Хоча раніше оплачували у повному обсязі. Чи законно у мене вирахувал гроші?

Руслан
Коли очікувати зарплату 4000$? 

Новообраний Президент анонсував зарплату вчителя на рівні 4000$. Коли її почнуть виплачувати? З травня, чи вже в квітні?

Den
Выплата отпускных 

Выплачиваются ли отпускные учителю, который отработал учебный год и не будет уходить в отпуск. В каком документе указана такая информация?

Віта Іванова-Федоренко
Старший вчитель 

На підставі якої законодавчої бази підтверджують звання старший вчитель. Для розрахунку правильної оплати праці

Лола Безумная
Оплата праці вчителя інформатики 

Я маю вищу освіту зі спеціальності "початкове навчання". Працюю вчителем початкових класів. Два роки викладаю інформатику у старших класах. В цьому році атестувалась як вчитель початкових класів та вчитель інформатики. Чи поширюється моя вища категорія та звання "старший учитель" при нарахуванні зарплатні як вчителю інформатики у старших класах? Якими нормативними документами це регламентується?

jkmuf
неправильно начисленная зарплата 

Я в 2016 г. начала работать школьным библиотекарем(образование высшее"Начальные классы и музыка"). В 2017 г. пройшла курсы и получила квалификацию школьный библиотекарь, получала зарплату по 8 розряду. В 2018 г. подняли зарплаты и поменяли тарифные розряды, поменяли и мне с 8 на 10. А в 03.2019 г. я атестовалась как библиотекарь и получила 2 категорию., а потом выяснилось, что я не должна была получать по 10 розряду, а надо было по 8,т.к библиотекарям вроде не поменяли розряды.Могут ли теперь меня заставить вернуть эти деньги, ведь моей вины здесь нет, бугалтерия ведь начисляет..?

А.А
Який розряд? 

Який розряд за сіткою та ставка у вчителя 2 категорії?

Юля Андрушків
соціальний педагог 

Працюю соціальним педагогом в інтернаті для дітей з ДЦП на повну ставку, а також маю 0, 5 ставки виховних годин(12,5 годин на тиждень, складаю розклад для вихователів, займаюсь організацією виховної роботи) Директор вимагає, щоб я відпрацьовувала 40 год на тиждень з 9.00 - 17.00 години соцпедагога, а на вихідні переносила роботу виховну(субота, неділя по 6 год.) але наскільки я знаю соцпедагог може відпрацювати тільки 20 годин в закладі, а 20 поза ним. З урахуванням типу нашого закладу це 18 год роботи в звкладі, а 22 поза ним. Чи маю я право відпрацювати в день 4 год соціального педагога, а решту дня (3 год) виховних, чи можна це вважати, як суміщення посад? Адже директор і завуч працюють з 9.00 до 17.00 і мають ще 9 год педнавантаження. Дякую.

Maria Pavlyuk
Чи маю право згідно законом вернути податок? 

У 2017-2018 році навчалася стаціонарно і працювала, згідно з пунктом 169.1.3. Податкового кодексу податок з зарплати менше 1710 не стягується, в мене була зарплати 1500, чи можливо можливо вернути гроші за 2017-2018 н.р. згідно з цим законом?про закон дізналася тільки у березні 2019 року.

Лариса Марінова
Як повинна оплачуватись праця за викладання кількох предметів? 

У березні 2014р. пройшла курси з хімії, біології та природознавства. Атестувалася у 2015р. на підтвердження вищої категорії як вчитель хімії. Маю педагогічне навантаження з хімії, біології, математики та трудового навчання. У грудні 2018р. знову пройшла курси з хімії та природознавства. Директор повідомила, що у квітні 2019р по вищій категорії оплата буде здійснюватися тільки за години хімії. За якими категоріями повинна проводитись оплата праці за викладання різних предметів із 2015р та після закінчення 5-річного терміну дії курсів до слідуючої атестації у 2020р?

Volobueva
Щорічна відпустка після декрету 

Працюю викладачем в коледжі. З 14.01 по 02.06 перебуваю у відпустці по вагітності та пологах. По її завершенні хочу взяти щорічну відпустку. При розрахунку кількості днів щорічної відпустки, врахували лише відпрацьований період з вересня по 14.01 (вийшло 19 днів). В законі "Про відпустки" прочитала, що декрет враховується в стаж для надання щорічної відпустки. Підкажіть, скільки днів щорічної відпустки повинно бути і як вони оплочуються

катя толстикова
Оплата праці за двозмінну роботу в школі 

Чи має бути надбавка за складність та напруженість праці за роботу в школі, якщо вчитель працює у дві зміни...?

Teacher
Заміна вчителя початкових класів 

Чи може філолог середньої школи заміщувати вчителя початкових класів? Як оплачується заміна?