Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Юлия
компенсация отпускных 

Я работала по трудовому договору( с 01.09.по 25.05) воспитателем гпд, это была платная группа за родительский счет. При оформлении мне сказали что положена компенсация отпускных, но при увольнении бухгалтер сказала так зарплату мне выплачивали из спец фонда(родители оплату вносили на специальный счет школы), компенсация отпускных и социального отпуска за двух детей до 15 лет мне не положено. Скажите пожалуйста правомерно ли это ?

Валентина Чеграхчи Гаврил-Оглу
Викладання Захисту Вітчизни. Поділ на дівчат та хлопців є обов'язковим. 

Як здійснити поділ на групи, якщо хлопців буде менше 5 в 10 класі? Поділ класів на групи юнаків та дівчат здійснюється незалежно від кількості учнів у класі. Цитата з методичних рекомендацій на 2018-2019 навчальний рік (лист МОН від 03.07.2018 №1/9-415) "якщо у групі є менше 5 осіб, то учні цієї групи навчаються за індивідуальними навчальними планами". Що мається на увазі "індивідуальні навчальні плани"? Підкажіть, будь ласка.

Alena Talal
оплата старшим іструкторам ЗНО за травень та червень 

Добрий день скажіть будь ласка коли буде оплата старшим іструкторам за травень та червень?Миколаїв

АН
Фiнансування зарплати вчителiв, медикiв з держбюджету 

Лозівським медикам і освітянам не вистачає 32 мільйонів гривень на зарплату до кінця року. Про незабезпеченість заговорили на сесії міськради у п’ятницю, 21 червня. Депутати вчергове не підтримали пропозицію мера і відмовилися перенаправлятит кошти міського бюджету на статті, які має фінансувати держава. Питання - фiнанси на зарплату вчителям, медикам видiляють не з державних бюджету, а з мiсцевого?

катя толстикова
Неделю нет аванса и отпускных 

18го июня начался отпуск, но нет ни отпускных, ни денег за пол месяца работы...что делать? К кому обращаться? Последний раз зарплату выплатили 31 мая, после ни копейки...

Оксана
Материальная помощь на оздоровление 

Является ли выплата материальной помощи на оздоровление обязательной (гарантированной) учителю, который работает в ЧАСТНОЙ школе?

Elena Voinarovska
поділ годин 

Добрий день! Я вчитель- пенсіонер. Цього навчального року працювала з тижневим навантаженням 11 годин. На наступний навчальний рік в наказі стоїть тільки 9 годин. Чи має право директор без моєї згоди зменшити моє навантаження, за рахунок моїх годин догрузити іншого вчителя з категорією "спеціалист"? Дякую.

Анна Солонечная
Оплата праці за класне керівництво 

Я працюю практичним психологом, маю І категорію (13 разряд). Додаткове навантаження - класний керівник 9 класу, 1 година трудового навчання в 9 класі. За класне керівництво мені нараховують по 9 разряду (як вчителю трудового навчання), а не по 13 разряду як практичному психологу. Чи правильно мені нараховують заробітну плату, якщо я атестуюсь тільки як практичний психолог, а не як вчитель.

михайло
розподіл годин 

Доброго дня! Вч музичного мист, стаж 19р Працюю у шк-гімназії 1 клас йде за програмою Савченко! вчителі молодш класів відмовляються надати мені години мистецтва,\чи можливо 2 год розділити мист від образ? і на яких підставах? Чи є якісь документи чи закони щоб доказати свою правоту дирекції школи? Буду вдячний за відповідь

Павло Іванович
Гурткова робота 

Я пройшов атестацію і курси по гуртку. Чому години гурткової роботи оплачуються менше від годин уроків?

Олена
Якою повинна вважатися основна робота, якщо працюю на 0,5 ставки педагогом-організатором та 0,5 ставки лаборантом? 

Працюю у Державній спеціалізованій художній школі-інтернаті І-ІІІ ступенів "Колегіум мистецтв у Опішні" на 0,5 ставки лаборантом та на 0,5 ставки педагогом-організатором. Якою вважати основну посаду? Який надається термін тарифної щорічної відпустки ?

Валентина Бевзенко
Оплата праці після атестації 

Доброго дня! У мене посада психолога маю вищу категорію, але в школі додаткові години, викладаю природознаство. Чи прирівнюється після проходження курсів природознавства оплата за години до вищої категорії?

Секретар
Продовження трудової угоди 

Доброго дня! Як правильно оформити наказ на продовження строкової угоди до 16.06.2019 р. кухарю школи, якщо попередньо вона була прийнята на роботу з 01.09.2018 р. по 31.05.2019 р.

Наталия Бондарь
Якщо не пройшов курси 

На який документ спиратись, щоб довести вчителю з вищою категорією, що якщо він не пройшов курси, то з/п рахують по спеціалісту?

Наталия Бондарь
По якому тарифному розряду оплатити педпрацівнику 

По якому тарифному розряду оплатити педпрацівнику, якщо він атестувався, але другу частину курсів ще не пройшов? До цього було присвоєно вищу категорію

АН
Как оплачивается урок? 

Как оплачивается урок, если в классе присутствует 30% учеников (карантин)?

Галина Пилипчук
вимоги до проходження курсів 

Курси з основного предмету(історії) пройшла в 2012році, другий предмет(правознавство) курси у 2015році.Пройшла атестацію в 2015 році.Чергова атестація в 2020 році, зараз проходжу курси з історії та права. Чи можуть бути проблеми з КРУ та бухгалтерією, через протерміноване посвідчення про курси??? Чи можуть з мене вирахувати кошти, через невчасне проходження курсів??

Anatolii Boriak
чи має право вчитель початкових класів читати уроки образотворчого мистецтва 

Чи має право вчитель початкових класів читати уроки образотворчого мистецтва в 5-7 класах? І на підставі яких положень. Дякую!

vchutel
Підкажіть, будь ласка, якщо я пройду курси підвищення кваліфікації по інформатиці, то чи пошириться мені "І категорія" на години інформатики??? Дякую... 

Доброго дня. Мене цікавить таке питання. За спеціальністю я вчитель початкових класів. Спеціаліст "І категорії". У школі маю години інформатики (але ці години оплачують по спеціалісту.) Підкажіть, будь ласка, якщо я пройду курси підвищення кваліфікації по інформатиці, то чи пошириться мені "І категорія" на години інформатики ???? ДУЖЕ ДЯКУЮ.... Ще маю диплом оператора комп'ютерного набору.

Anatolii Boriak
При яких умовах ділиться клас на групи з інформатики? 

При яких умовах ділиться клас на групи з інформатики? як при цьому нароховують зарплату?