Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Антонина Луговая
Чи можу я,як учитель 1-го класу НУШ, претендувати на надбавку до зарплати, крім того, що я вже отримую надбавку за престижність праці у розмірі 20% ? 

Чи можу я, як учитель 1-го класу НУШ, претендувати на надбавку до зарплати, крім того, що я вже отримую надбавку за престижність праці у розмірі 20% ?

Виктория Виктория
Який розряд повинен бути у керівника гуртка англ.м.з вищою освітою (магістратура) в ЗДО? 

Була на 10 тариф.розряді, в 2019 отримала вище освіту(магістратура) вчителя англ.м. в середній школі. Минулого року мені повідомили що при наявності вищої освіти тариф.розряд повисять до 11.

Ольга
Як оплачується праця вчителя, коли він читає лекції в ВНЗ? 

Працюю вчителем у школі. Маю стаж 46 років,вищу категорію, звання "вчитель-методист" ,Почесне звання"Заслужений вчитель України. Погодинно читаю лекції в Інституті післядипломної освіти вчителів(тепер академія неперервної освіти).Чи поширюється моя категорія, звання, Почесне звання на оплату праці у вузі?Дякую

Валентина Линник
Навантаження 

Чи може асистент учителя (1 ставка) займати ще й посаду заступника директора з виховної роботи (0,5 ставки) ?

Пані Паночка
Чи буде вчитель інформатики отримувати 20% надбавку, працюючи з учнями 2 класу НУШ? 

Маю диплом вчителя початкових класів та інформатики. Викладаю інформатику в 2- 9 класах. Чи маю право отримувати 20% надбавки працюючи з учнями 2 класу НУШ?

Olga.L
Чи буде отримувати вчитель доплати, якщо у нього не буде ставки 

Я вчитель поч класів. Мені запропонували 0,5 ставки зама з виховної роботи у тому ж ЗЗСО. Чи залишать мені 18 год у класі, чи мають зменшити навантаження? І, якщо не буде 18 год (як вчителя поч кл), чи отримуватиму я доплати та надбавки ( за класоводство, престижність праці, НУШ?)

Олена
Організація індивідуального навчання 

За якою типовою освітньою програмою розробити інд. навчальний план для учня 10 класу в 2019/2020 н.р, якщо інд. навчання організовано за умови, що в класі немає 5 учнів(сільська місцевість)? Як поступити з обов'язково - вибірковмим предметами? Чи можна обрати всі три: інформатику, технології та мистецтво?

Олена
Добридень. Чи оплачується вчителю-суміснику канікулярний період та чи надається щорічна відпустка на роботі за сумісництвом? Як здійснюється оплата праці вихователя -сумісника, та учителя-сумісника: погодинно чи за тарифікацією? 

Працюю сумісником декілька років на посаді вихователя у закладі дошкільної освіти. Оплата праці здійснюється погодинно. Оздоровчі та преміальні не виплачуються. Чи правомірно це? Також колега працює вчителем - сумісником . Оплата праці здійснюється погодинно і канікулярний період не оплачується. Також не надається щорічна відпустка на роботі за сумісництвом і не виплачуються оздоровчі. Чи правомірно це?

Леся
Оплата праці після виходу із декретної відпустки 

Як мають нарахувати заробітну плату після виходу з декрету. Вийшла 6.08, після 2 років відпустки, йшла із навантаженням у 26 годин, завідувач кабінету,класний керівник і завідувач кафедри. Зараз мені повідомили що нарахують зп за серпень тільки по тарифній сітці, вчителя вищої категорії. Чи правомірні дії бугалтерії, чи мають вони брати до уваги моє навантаження до виходу у декрет?

Наталья Грезент-Енина
не вистачає годин на ставку по предмету 

Доброго дня! Працюю у ПТНЗ основним викладачем. По предмету, що я викладаю, не вистачає годин на ставку. В методичних рекомендаціях указано, що залишається чинним наказ Міністерства від 07.08.15 № 855 «Про внесення змін до навчальних планів закладів загальної середньої освіти» згідно якого збільшено години на вивчення іноземної мови за рахунок варіативної складової. Рішення про збільшення годин на вивчення іноземної мови за рахунок варіативної складової, на всіх ступенях освіти, приймається залежно від наявності умов для такого вивчення, закладом освіти самостійно. підкажіть, будь ласка, як отримати дадаткові години, щоб ставка була повною? Вдячна за відповідь.

Александр Коломоец
Чи може бути завідуючим кабінетом інформатики вчитель, що за діпломом має освіту учителя технологій 

Чи маю я право отримувати доплату за завідування кабінетом інформатики, якщо маю вищу освіту вчителя технологій та вже протягом девяти років викладаю у школі інформатику. Перші декілька років доплату мені здійснювали. Але останні чотіри роки відділ освіти відмовляє в оплаті, посилаючись на те, що у мене відсутня відповідна освіта. Це при тому, що я вже декілька разів проходив курси підвищення кваліфікації з інформатики. Більшість мого педагогічного навантаження - саме інформатика. Практично кожен рік маю переможців міськіх олімпіад з інформаційних технологій.

Anastasiya Lazarenko
Чи можу я викладати під час магістратури? 

Підкажіть будь ласка, я здобуваю другу вищу освіту. Магістратуру. Була за професією інженер. Тепер вступила на магістратуру на вчителя Географії. Чи можу я вже викладати в школі предмет, якщо ще тільки почала навчання?

Міша Рошко
Питання щодо нової системи обрахунку заробітної плати по групам 

Відповідно до нової системи оплати праці НА 2020 рік "по групам" вчитель без категорії, ІІ категорії, І категорії будуть у ІІІ ГРУПІ і я так розумію будуть мати одинаковий оклад????? РАНІШЕ вони були відповідно на 11, 12, 13 розрядах. Як зрозуміти таку УРАВНЯЛОВКУ??? І ЯК МОТИВКВАТИ ДО АТЕСТАЦІЇ НАПРИКЛАД МАЙСТРІВ В/Н ЯКЩО ВОНИ ВСІ В ЧЕТВЕРТІЙ ГРУПІ???? Зі слів міністра було сказано що кожна наступна категорія буде виша по оплаті більш ніж на 10%!!!

maira
Оплата за перевірку ЗНО 

Доброго дня! Цікаво, це тільки Харків досі не отримав гроші ща перевірку ЗНО? І цікаво, з якої причини

Sasha Mizyuk
В якому розмірі виплачується допомога на оздоровлення педпрацівникам при неповному тижневому навантаженні при виході у щорічну основну відпустку? 

Вчитель працює в коледжі (основне місце роботи) і має неповне навантаження у кількості 6 годин. В якому розмірі виплачується допомога на оздоровлення педпрацівникам при неповному тижневому навантаженні при виході у щорічну основну відпустку?

Lina
Яка оплата за перевірку письмових екзаменаційних робіт з української мови в коледжі? А точніше на що (на який коефіцієнт) множити кількість робіт? Дякую. 

Яка оплата викладачу за перевірку письмових екзаменаційних робіт (диктантів) з української мови в коледжі? А точніше на що (на який коефіцієнт) множити кількість робіт? Підкажіть, будь ласка, де це зазначено (порядок обчислення, лист, положення)! Дякую.

Елена Алексейченко
Збільшення відпустки та підвищення зарплат педпрацівникам в дошкільних навчальних закладах 

Чи стосується збільшення відпустки та підвищення зарплати в дошкільних навчальних закладах таких категорій педпрацівників як музичні керівники, інструктори з фізкультури, психологи та інші.

Олена Мар'єва
Чи отримуватиму за класне керівництво 

Я вчитель початкових класів і на 2019/2020 н.р. набрала 1 клас НУШ. Мені пропонують 0,5 ставки завуча початкових класів. Чи буде оплачуватися мені робота класного керівника? Чи варто погоджуватися, коли попередньо моє навантаження становило 23 години? Дякую))

Світлана Антонюк
Чи може учителю бути 3 доплати: За кабінет інформатики, майстерню, спортивний зал? 

Чи може учителю бути 3 доплати: За кабінет інформатики, майстерню, спортивний зал?

Qwerty
Оплата праці в інклюзивному класі 

Підкажіть, будь ласка, як оплачується робота вчителя і класного керівника в інклюзивному класі? Чи оплачується окремо робота класного керівника в інклюзивному класі? Чи існують якісь надбавки в такому класі?( 5- 12 кл)