Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
АН
Высшая категория как учитель старших классов, а работает в начальной школе. 

Учитель получил высшую категорию на работе в старших классах, если перейдёт на начальное звено ( диплом педучилища), по какой категории будет получать зарплату?

Ігор Любицький
Чи відповідальний учитель інформатики за обслуговування всієї техніки яка є у школі, чи він відповідальний тільки за свій кабінет? 

Чи відповідальний учитель інформатики за обслуговування всієї техніки яка є у школі, чи він відповідальний тільки за свій кабінет?

Виктория Гончарук
Чи має право асистент вчителя на виплату компенсації за невикористану відпустку за фактично відпрацьований час в виплату матеріальної допомоги на оздоровлення, якщо працює за строковим договором на 1 навчальний рік? 

Працюю в школі асистентом вчителя по строковому договору. Навчальний рік наближається до кінця, а прояснити нам нічого не можуть: 1. Чи має право асистент вчителя, який працює за строковим договором на відпустку, як інші педпрацівники? 2. Чи виплачується асистентам вчителя щорічна допомога на оздоровлення, в розмірі 100% від посадового окладу? Також незрозуміло, як буде далі, після закінчення строкового договору обов'язково має бути звільнення, а з 1 вересня знову прийом на роботу, якщо адміністрація школи зацікавлена в роботі працівника? Роз'ясніть, будь ласка

Бухгалтер
оплата заміни 

как оплачивают замену учителю ,если он прочитал урок в обьединенных группах(класс поделен на группы и заменял во второй , но читал урок обеим группам вместе).Я читаю везде ,вроде не надо доплачивать ,или надбавку 50% за складнисть и напруженисть, но как назначить надбавку на период замены только за 10 дней замены или за целый месяц

Yulia Kovaleva
оплата педагогічного навантаження практичного психолога школи 

Стаж роботи практичним психологом 15 років, вища освіту за спеціальністю "Психологія" (Донецький інститут соціальної освіти 1999 р) фахівець 1 категорії. 2016 р підвищена кваліфікація в Бердянському державному педагогічному університеті за напрямом "Корекційна освіта (вчитель ЗНЗ з інклюзивного та індивідуального навчання дітей з вадами психофізічного розвитку). Чи правильно нараховують оплату праці вчителя індивідуального навчання за тарифним розрядом "спеціаліст"

natala
Про роботу з учнями екстернами 

Вже кілька років у школі е учні яки навчаються екстерном . Приходиться надавати консультації та перевіряти тематичні контрольні роботи . З алгебри та геометрії це багато робіт ,адже учні опрацьовують 10-11 класи. Чому такі учні не йдуть до вечірних шкіл та чому чителю нічого не оплачують за таку роботу. Чи є документи стосовно такої роботи?

Oksana Zhuravleva
Чи оплачується заміна асистенту вчителя? 

Згідно яких документів оплачується заміна уроків асистентом вчителя? І взагалі чи це можливо?

Наталька
Неправильно нарахована зарплата 

У мене виникла така проблема. Людина, яка подає табель оплати праці в бухгалтерію неправильно подала кількість годин (три години згубила)...і відповідно мені за них не заплатили. До кого я маю звернутися,щоб усе було вірно згідно букви закону?Дякую.

Oxana Mahanko
Оплата по заміні 

Якщо вчитель початкових класів бере безоплатну відпустку на декілька днів за сімейними обставинами. Чи мають право не оплатить заміну іншим вчителям?

111
Обов' язки педагога-організатора 

Працюю в школі педагогом-організатором, займаюся організацією шкільних свят,змагань, виставок, лінійок. У школі є заступник директора звиховної роботи. Питання таке:якщо на школу дають положення на участь в різних творчих, вокальних, спортивних конкурсах на районному рівні, хто повинен брати участь у підготовці дітей? На які нормативні документи МОН опиратися, щоб точно знати свої посадові обов'язки? Чи повинна я окрім шкільної роботи брати участь у підготовці в районних етапах змагань, які не мають відношення до самоврядування? Можливо, це входить в обов'язки заступника з ВР.чи залучаються до підготовки вчителі-предметники? Виходить, що окрім шкільної роботи я маю виконувати не свої функції. Поясніть, будь ласка,де дізнатися точно всі обов'язки, які входять до компетенції педагога-організатора. Буду вдячна за відповідь

Ira
Отпускные учителя 

Подскажите пожалуйста. Я работаю в школе учителем, сейчас нахожусь в положении . Примерно 16.08.19 идти в декрет. Мне выплатят полностью отпускные или за август нет?

yla
Опорна школа -яку назву повинна мати 

Чи повинна слово "опорна " входити до назви закладу освіти? Рішенням сесії була визнана опорною. Внесли до статуту зміни.А назву не змінювали, керуючись роз*ясненням МОН.

weuniontrack
Купите аккредитованный сертификат TEFL / TESOL / CELTA. 

Вы хотите получать деньги, чтобы жить за границей и преподавать английский в Европе, Азии, Латинской Америке или на Ближнем Востоке? Мы можем помочь! Мы выдаем законные сертификаты TEFL / TESOL или CELTA из большинства известных и заслуживающих доверия учреждений с оценками по вашему выбору, без того, чтобы вы прошли стресс / травму на экзамене. Мы также предоставили нашим клиентам знания, рекомендации и личную помощь, необходимые для навигации на обширном международном рынке труда. Свяжитесь с нами через детали ниже, чтобы узнать больше о наших услугах. E-mail: cservices.uk@protonmail.ch WhatsApp: +1 (513) 620-6443

Elena Voinarovska
Оплата праці в інклюзивних класах 

А що робити, якщо бухгалтерія і керівництво відмовляються нараховувати надбавку за уроки в цих класах вчителям-предметникам?

Lyubov Kornitskaya
Доплата за перевірку зошитів 

У мене 9 годин індивідуального навчання у учня 2-го класу ( Укр. мова 2г., читання 2г, математика 2г, рос.мова 2г, природа, осн.здор., праця, мистецтво по 0.25г.)та 3 години у учня 6-го класу (українська мова та література).Чи повинні мені нараховувати доплату за перевірку зошитів?

Людмила
Як призначається заохочення вчителю за підготовку переможця ІІІ етапу учнівських олімпіад 

Яка доплата вчителю за переможця ІІІ етапу учнівських олімпіад

Валентина Скопич
Розрахунок одноразових годин 

Я працюю в відділі освіти та маю години в школі. Не можу зрозуміти як проходить оплата за години, бухгалтер не пояснює. При тарифікації встановлено заробітну плату 3500, але пропрацювавши повний місяць та вичитавши належні години отримую 3000 (без відрахувань). Підкажіть як правильно прорахувати. Дякую

Каріна
Відпрацювання індивідуального навчання 

Учень перебуває на індивідуальному навчанні. НАвчається у школі. НЕ був протягом місяця на навчанні. бо перебував у лікарні на лікуванні. Чи повинен учитель відпрацьовувати ці години після виходу учня на навчання - додатково до існуючих годин індивідуального навчання? Чи має місце це відпрацювання, адже вчитель був на роботі з однієї сторони, а з іншої, як тепер відпрацьовувати - чи це не буде перевантаженням? Ні у жодному документі не знайшла пункти про те, що робити коли учень, який перебуває на індивідуальному навчанні в межах школи, захворів і не приходить в школу. У тому окремому журналі, який ведеться на цього учня, ж не поставиш "н". Але і як далі? Чи зберігається зарплата, чи вираховуються за ці уроки?Чи як?

Elena Voinarovska
оплата НУШ(надбавка) 

як оплачується робота вчителя-предметника в1-их класах НУШ? Чи нараховується надбавка?

user1
Робота діловода 

Добрий день. Прошу допомоги. В школі немає секретаря-діловода. Роботу виконує заступник директора. Чи має людина право на доплату і в якому розмірі?