Запитання та відповіді на нього

Як здійснюється оплата праці вчителя, якщо він викладає декілька предметів?

Чайка
У 2012-2013 н.р., крім математики, алгебри, геометрії, мала 2 години креслення в 11 класі, які оплачувались за найнижчим розрядом, оскільки за дипломом я вчитель математики та фізики. Категорія вища, звання "старший учитель". Чи правомірна така оплата 2 годин креслення за найнижчим розрядом?

Вилен
Варто було б це питання з"ясувати за місцем роботи. Для надання вам правильної відповіді необхідно знати:
- коли була атестація;
- з якої посади;
- які курси пройдені за останні 5 років.

Чайка
Попередня атестація була у 2006-2007 н.р., а остання у цьому ж 2012-2013 н.р. Мене атестували як вчителя математики, а курси пройдені у лютому 2012 р. з математики

Вилен
Відповідно до п.3.20. Вчителі та викладачі, які мають педагогічне навантаження з кількох предметів, атестуються з того предмета, який викладають за спеціальністю. У цьому випадку присвоєна кваліфікаційна категорія поширюється на все педагогічне навантаження. Необхідною умовою при цьому є підвищення кваліфікації з предметів інваріантної складової змісту загальної середньої освіти.

Після атестації у 2012-2013 навчальному році вам мають платити так, як платять, а до атестації 2012-2013 року вам мали б платити за уроки креслення так, як і за уроки математиаи.

Тобто, щоб після атестації 2012-2013 н.р. отримувати за уроки креслення таку ж оплату, як і за уроки математики, вам необхідно пройти курси підвищення кваліфікації з коеслення.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!