Запитання та відповіді на нього

Чи поширюється педагогічне звання на інші предмети?

Іван Кузбит
За дипломом викладач математики. В школі викладаю 4 год. математики та 14 год. інформатики. В 2013 році пройшов чергову атестацію, де підтверджено вищу категорію та звання "вчитель методист". Бухгалтерія оплачує за звання тільки за 4 год. математики, а за год. інформатики ні. Чи це правильно. Якщо ні, то на які документи спиратись?

Вилен
Нехай бухгалтерія вам покаже на що вона спиралася, зменшуючи вам зарплату. Може, ви курси з інформатики не пройшли?

Іван Кузбит
Курси з інформатики пройшов, з математики також. Є посвідчення в якому все прописано.

Іван Кузбит
Вони спираються на п.3.20 нового положення про атестацію і розяснюють її що поширюється тільки кваліфікаційна категорія на інші предмети, а за звання не сказано нічого!!!

Вилен
Хочеться думати, що це лише ваша бухгалтерія до такого додумалась. Треба зробити запит до МОНМСУ.

Іван Кузбит
Дякую за відповідь

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!