Запитання та відповіді на нього

Як отримати зарплатню за час перебування на курсах підвищення кваліфікації?

Світлана Яблончук
Я перебувала на курсах підвищення кваліфікації у тому ж місті, що і працюю. Заробітну плату отримала меншу, тому що вона нараховувалась за Постановою КМУ 695-97 як середня. Педагогам із інших міст і сіл оплачується проїзд, проживання, добові. То чому місцевим педагогам немає ніяких компенсацій, якщо не зберігається повна заробітна плата? Мені правильно начислено зарплату? Чи є інший документ, що регулює оплату праці педагога, який перебуває на курсах без відрядження?

вчитель
Извините, не могу ответить на ваш вопрос, но как учитель, который из райцентра, на собственном опыте скажу: оплата всего двух билетов, суточные, выплаченные через 3 месяца из расчета корочка хлеба в день, не предмет упреков или зависти.

Світлана Яблончук
Вибачте, це аж ніяк не докір і не заздрість. Просто хотіла вияснити чи юридично правильно ідуть нарахування. В мене уже були проблеми з бухгалтерією на 1000 грн. кілька років тому. В Постанові акцент на відрядження і т. д., тому і запитую.

Бухгалтер
я не думаю,что зарплата была сильно меньше чем обычно, а суточные и у нас не платят тк Вы не выезжали

Я ВикториЯ
А я была на курсах в прошлом году со второго сентября, а после курсов шла в школу и выполняла все обязанности классного руководителя ,в начале сентября бумажной роботы очень много. На моё место никого не назначили и мне не заплатили. Деньги куда-то же делись.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua