Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Чи можна отримувати наукову пенсію та викладати одночасно?
Запитання та відповіді на нього

Чи можна отримувати наукову пенсію та викладати одночасно?

Каріна
Особа отримує наукову пенсію та хоче знову викладати у вищому навчальному закладі. Скажіть будь ласка, чи не втратить вищезазначена особа право на наукову пенсію, тобто не буде її отримувати на період роботи?

DOCENT
На період роботи викладачем ВНЗ, буде отримувати пенсію відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування"

Стаття 24. Пенсійне забезпечення та соціальний захист наукового працівника

Пенсія, призначена відповідно до цієї статті, в період роботи на посадах, які дають право на призначення пенсії в порядку та на умовах, передбачених цим Законом, законами України "Про державну службу", "Про прокуратуру", "Про статус народного депутата України", виплачується в розмірі, обчисленому відповідно до Закону України "Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", а після звільнення з таких посад - у розмірі, обчисленому відповідно до цього Закону.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!