Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Як призначається надбавка за вислугу років?
Запитання та відповіді на нього

Як призначається надбавка за вислугу років?

міша
1 листопада виповнюється 20 років стажу. З якого числа і місяця буде оплачуватись надбавка 30% за вислугу літ ?

DOCENT
Надбавки педагогічним працівникам за вислугу років встановлено статтею 57 Закону України "Про освіту"

Стаття 57. Гарантії держави педагогічним, науково-педагогічним працівникам та іншим категоріям працівників навчальних закладів

1. Держава забезпечує педагогічним та науково-педагогічним
працівникам:

виплату педагогічним і науково-педагогічним працівникам надбавок за вислугу років щомісячно у відсотках до посадового окладу (ставки заробітної плати) залежно від стажу педагогічної роботи у таких розмірах: понад 3 роки - 10 відсотків, понад 10 років - 20 відсотків, понад 20 років - 30 відсотків;

Для реалізації цієї можливості напишіть заяву на ім'я керівника закладу з прохання встановити надбавку. Відділ кадрів має підготувати наказ про зміну відсотка надбавки з 20 на 30.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!