Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Чи правомірно проводити доплату за класне керівництво в вечірій (змінній) школі?
Запитання та відповіді на нього

Чи правомірно проводити доплату за класне керівництво в вечірій (змінній) школі?

Саня Тимошенко
Чи правомірно, проводити доплату за класне керівництво в Вечірій (змінній) школі ??? Якщо так , то на які нормативні документи спиратися ???

viktor
Правомірно.
1.Закон України " Про загальну середню освіту"(ст.9)
2.Положення про загальноосвітній навчальний заклад.
3.Положення про вечірню (змінну) школу .
4.102 інструкція про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти.(Глава V , розділ Б , п.36)

Саня Тимошенко
Дуже вам дякую , за відповідь .

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!