Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя За якою категорією повинні нараховувати мені заробітну платню?
Запитання та відповіді на нього

За якою категорією повинні нараховувати мені заробітну платню?

Lehrer
Я вчитель німецькоі та польськоі мов ( за дипломом). Мигулого року проатестувалась як вчитель німецькоі мови і отримала 1 категорію. В цьому навчальному році отримала години польськоі мови- за якою категорією повинна мені нараховуватися заробітна платня- як спеціалісту чи вчителю 1 категоріі?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Якщо пройдено курси підчищення кваліфікації вчителів польської мови за останні 5 років, то оплачується за ! категорією, в інших випадках - як спеціалісту.

HorbanIvan
Почитайте:

п.4. Інструкції про порядок обчислення заробітної плати працівників освіти

п.3.30. Типового положення про атестацію педагогічних працівників

Ст.96. Кодекс законів про працю України.

Посадові оклади службовцям установлює власник або уповноважений ним орган відповідно до посади і кваліфікації працівника. За результатами атестації власник або уповноважений ним орган має право змінювати посадові оклади службовцям у межах затверджених у встановленому порядку мінімальних і максимальних розмірів окладів на відповідній посаді.

1) Оскільки ні в одній з цих норм законодавства не говориться про курси, то занижувати Вам категорію за їх відсутність після атестації ніхто не має права.
2) Заниження категорії учителеві в міжатестаційний період суперечить нормам трудового законодавства.
3) Новий предмет Ви отримуєте у вересні, а список учителів на перепідготовку складається в січні, тому Вас в цих списках, звичайно ж, немає.
4) У вересні і взагалі до кінця поточного календарного року може не бути відповідних курсів. Виходить, що їх у Вас не буде з причин, не залежних від Вас.
5) Згідно із законом,...

HorbanIvan
5) Згідно із законом держава зобов'язана забезпечувати курсами учителя, якому вони потрібні. Раз у вересні з Вас їх вимагають, тоді нехай забезпечують.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!