Запитання та відповіді на нього

Чи знято всі надбавки оплати вчителя в новому навчальному році?

Helena
Нас ставлять перед фактом, опираючись на постанову Кабінету Міністрів України.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Про яку постанову КМУ йде мова?

Helena
Про саму постанову не уточнюється. Нам офіційно повідомили, що в наступному навчальному році знімається оплата за класне керівництво, перевірку зошитів, за стаж, престижність роботи, за категорію.(Цікавились цим питанням на сайті Уряду і т.д., подібної інформації на даний момент не було). Чи є така можливість отримати компетентну відповідь по нашому запитанню? Дякуємо за розуміння і підтримку.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Дійсно, уряд мав такі плани, вони навіть були оформлені проектом закону, проте прийняті не були. Разом з цим, мабуть, буде скасована 20% надбавка да престижність праці.

Helena
Якщо буде скасована 20% надбавка да престижність праці, це не буде тотальною катастрофою. Тривожить питання інших "планів" нашого керівництва. Але відчуваю, що можна буде спробувати відстоювати своє заслужене право на гідну оплату нелегкої учительської праці. Тим більше, що наш прем'єр підтримав ініціативу профспілок з цього питання (десь кінець липня, якщо я не помиляюся). Чекатимемо початку навчального року. Всім нам терпіння, миру і злагоди!

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua