Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Як має здійснюватись оплата при викладанні декількох предметів?
Запитання та відповіді на нього

Як має здійснюватись оплата при викладанні декількох предметів?

Юрий Штефан
Чи поширюється на мою оплату праці цей наказ, якщо я була атестована 30.03.2010. Атестована як учитель біології та хімії, а у 2013/2014 н.р. викладаю природознавство?????????? Адже наступна атестація у 2015 році.
МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ УКРАЇНИ Н А К А З N 419 від 01.12.98 Зареєстровано в
Міністерстві м.Київ юстиції України 15 грудня 1998 р. за N 792/3232
Розділ II доповнити підпунктом 2.6 такого змісту:
"2.6. Педагогічні працівники, які викладають два й більше
предметів, атестуються з того предмета, з якого мають педагогічне
навантаження за фахом освіти. Оплата у відповідності із
встановленою внаслідок атестації категорією поширюється на все
педагогічне навантаження до наступної атестації."
Дякую.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так, поширюється.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!