Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Сколько можно дать часов по замене совместителю?
Запитання та відповіді на нього

Сколько можно дать часов по замене совместителю?

Екатерина Лунгу
Внешнему совместителю учителю с нагрузкой 9 часов в неделю, сколько можно доплатить часов по замене при отсутствии основного работника внешнему совместителю в данном предприятии.

Вилен (МОДЕРАТОР)
замены не оплачиваются, см. постановление кму №65

Екатерина Лунгу
С постановлением знакомы, вопрос стоит в количестве часов которые можно дополнительно дать внешнему совместителю.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Так получается сейчас нельзя ему ничего дать дополнительно.

DOCENT
Inna Sovsun
April 23 near Kyiv
Сьогодні на уряді розглядали 65 постанову.

Спішу порадувати - фактично усі проблемні питання погоджено:
- закупівля форми для кадетів і курсантів,
- ремонти за гроші спецфонду,
- заповнення вакантних посад (без погодження з вищими органами, як це пропонувалось в одній з версій змін),
- відрядження у межах програм міжнародної технічної допомоги, грантів тощо.

Наталия Петрова Инна, а что решено по пункту 12, о временном прекращении выплат за временно отсутствующих? Уже месяц работаю бесплатно. Даже рабы работали за еду.

Inna Sovsun по цьому пункту додали винятки "крім вчителів, вихователів і далі інших категорій працивників освіти і медицини"

Вилен (МОДЕРАТОР)
І що? Внесено зміни до постанови? Зміни набули законної сили?

DOCENT
Valentin Chebanov А коли очікувати змінену 65 Постанову?

Inna Sovsun Щодо точної дати прийняття - залежить від мінфіна.

DOCENT
Крім того,
зміни до Постанови №65 якими скасовується заборона заповнення вакансій викладачів ВНЗ ІІІ та 4 рівнів акредитації прийняті 23 березня Постановою №99.
А набрала чинності та опублікована ця постанова в Урядовому кур'єрі тільки 17 квітня

У будь-якому випадку, наразі можливості забезпечити оплату за заміни дійсно немає. Але є надія, що така можливість з'явиться в недуже далекому майбутньому

Вилен (МОДЕРАТОР)
"У будь-якому випадку, наразі можливості забезпечити оплату за заміни дійсно немає." Саме про це я і написав, дякую, шановний DOCENT, що витратили стільки часу і створили три пости, щоб підтвердити такий простий факт. А щодо того, що "є надія, що така можливість з'явиться в недуже далекому майбутньому", то це недалеке майбутнє, мабуть, настане в новому навчальному році :)

DOCENT
Для мене це було не складно :)
А щодо надії, то кожен по-різному відноситься до її відсутності чи наявності.
Може комусь так буде спокійніше

Вилен (МОДЕРАТОР)
Людям необхідно вирішити питання зараз, а не заспокоюватись невідомо чим. Але хіба це всі розуміють...

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!