Запитання та відповіді на нього

Почему уменьшили надбавку за

Элина
Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Це тільки початок. Уряд вніс зміни Постановою №88 від 25.03.14 до відомої Постанови №373. Відтепер за престижність надбавка встановлюється від 0 до 20 % за наказом директора закладу В МЕЖАХ ФОНДУ ОПЛАТИ ПРАЦІ, тобто є фонд - буде надбавка, немає теж буде - 0%, так само планується (а може вже і ухвалено) вчинити з класним керівнитвом, кабінетом, зошитами і т.д.

viktor
Постанова КМУ №88 та законопроект №4648 не пройшли профільного комітету з освіти та направлені на доопрацювання.Можливо все залишиться як і було.А Постанова КМУ №89 від 25.03.2014р. "Про зміни до Постанови 1073"(надбавка працівникам бібліотек 50%) уже введена ,на жаль,у дію з 11.04.2041р.(....У граничному розмірі .....),що означає від 0%до50%.

Вилен (МОДЕРАТОР)
А коли це у нас постанови КМУ проходили профільні комітети в парламенті? Постанова 88 є чинною. Вітаю!

DOCENT
16 квітня 2014 року відбулося засідання комітету Верховної Ради України з питань освіти і науки, на якому був розглянутий законопроект № 4648 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики)"

"Проект Закону України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо удосконалення окремих положень соціальної політики (реєстр. № 4648)", який освітяни вже назвали "законом про скасування доплат", передбачає суттєве скорочення чи навіть скасування оплати заміни уроків, перевірки зошитів, завідування кабінетами та майстернями, класного керівництва, за вислугу років, погодження школами штатних розписів у Мінфіні та ін., не був підтриманий ні депутатами - членами Комітету, ні Міносвіти, ні профспілками. Документ повернутий розробникам на доопрацювання", - йдеться у повідомленні Центру освітнього моніторингу.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Знаємо, читали. Але це немає відношення до Постанов КМУ 65, 88...

DOCENT
З цим важко не погодитись. :)

viktor
Вилену.Якщо Постанови №65 ,№89 уже в дії ,то Постанова №88 навіть не опублікована.Не потрібно панікувати.Все буде добре.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Я ж написав, шановний viktor, що постанова 88 є чинною, значить я це перевірив. Перевірте і ви.

Рустам
Добре було б, якби порадили, що тепер робити, щоб зупинити ці новації!

Inessa Mi
Для Рустам. Що робити? Йти на Майдан!!!

вася
ви розумієте, що це приведе ще до більшої корупції в освіті.Якщо ти добрий з директором, він тобі дасть надбавку ,якщо ні то ні ,або скаже я даю тобі 20% а 10% мені - заплати в магазині там ,де я винен .нормально , да!?

вася
Наприклад ,ми відмовились підписувати будь які увідомлення.Без рішення профкому вони не мають право це зробити..

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua