Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Чи порушила я закон?
Запитання та відповіді на нього

Чи порушила я закон?

Людмила
Дякую за відповіді. Пояснюю- працючи на посаді заст.директ НР у сільській школі на 0,75 ст, за погодженням РВО мені дали в райво згоду- є наказ по райво, викладати 15,5 год. тарифікацію щороку перевіряє методист та економіст райво. Під час перевірки КРУ виявляється, що максимун годин в моєму випадку 15 год. І винна в усьому я сама, бо в табель проставляю 15,5 год. і в тарифікації також. Мене викликали в райво повідомили, що є порушення п.91 Інструкції №102. на мене буде складено протокол. Вони рахують це так- 1ставка-12год, 0,5 ст-6 год, 0,25 ст-3 год. До 12+3=15. Чи правильні ці розрахунки.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Я не можу погодитися з такими розрахнками. Заступник директора, що працює на повну ставку в сільській місцевості має право викладати 12 годин, тобто на 3 години більше ніж в міській школі. За загальним правилом, завуч може мати 1,5 ставки (тобто 0,75 ставки завуча + 0,75 ставки вчителя), але в сільській місцевості дозволяється збільшення цієї норми на 3 години, тобто 0,75 ставки вчителя складає 13,5 годин +3 години, що надаються працівникам сільської школи отримуємо 16,5 годин.

З їхніми підрахунками погодитися не можу, оскільки вони змішали учительськи години і ставки завуча, тобто, щоб працювати на 15 годин треба мати 1,25 ставки завува, а це неправильно. Правильно йти таким шляхом: визначити, що ви маєте право на 1,5 ставки, потім визначити, що ви працюєте завучен на 0,75, то відповідно ви маєте право на 0,75 ставки вчителя та додати 3 години, які надаються завучу сільської школи.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!