Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Коли отримають зарплату педагоги?
Запитання та відповіді на нього

Коли отримають зарплату педагоги?

Анна Заречная
Добрий день. Сьогодні вже 23 березня, коли ми отримаємо аванс? Ці копійки? Ви розумієте, що у нас діти, кредити!

вчитель
Педработники нашего района-донора (со слов печатных районных СМИ наибольший донор в области-доноре) получили аванс с задержкой в 7 дней.

Вилен (МОДЕРАТОР)
А в Києві аванс навіть не обіцяють...

viktor
Не потрібно" помирати". Чи й не проблема,що на тиждень затримали аванс.Можливо потрібно економити,пояси підзатягнути,кредити не брати, чимось пожертвувати(потерпіти хоча б 7 днів) - все ж таки ведуться військові дії.

вчитель
"здоровий глузд" подсказывает учителям, что надо работать, а воевать с палкой в руках ради "розуміння ситуації" пусть идут необразованные бездельники.

viktor
Ніхто не говорить про те, щоб вчителі не працювали .Вчитель повинен працювати,і Ви в тому числі,так , щоб не було "необразованных бездельников".Не потрібно все вимірювати грошовими знаками, які, до речі, виплачувались регулярно протягом року.А вчитель сам повинний, як найперше ,розуміти ситуацію та впливати на інших у дусі патріотизму , національної і людської свідомості.

Снежана Кузьмина
Уважаемый Виктор, Анна спросила когда выдадут аванс, чтобы прокормить себя и ребёнка, и не просила давать патриотические советы. Меня лично обещаниями отдать задолженность по зарплате (на сегодня 20 тыс. грн.) кормят уже три года. Теперь ещё подождать необходимо. А банку, который требует отдать долг, я так и отвечу: "Вы должны быть патриотичными и с национальным самосознанием. Военные действия в стране! Какие денежные знаки?"

viktor
Вибачте,але мені цікаво,у якій країні Ви проживаєте?Наскільки мені відомо,в Україні трьохрічна заборгованість із заробітної плати відсутня.

вчитель
viktor, если вы чего-либо не знаете, это не означает, что этого нет!!! Лично мне Харьковский педуниверситет должен стипендию за 2 месяца 1996 года!!!
Если вам скучно и грустно, и вы потерялись, поищите собеседников в другом месте. Здесь не политарена! Излагайте свои "свідомі" мысли в другом месте. К примеру там, где студенты пишут "стипендию не дают, жить не на что". Или вы ненавидите учителей? Наверно испытываете комплекс неполноценности малообразованного человека по отношению к образованному, но менее материально обеспеченному?

Снежана Кузьмина
Уважаемый Виктор, живу в Донецке. Зарплату мне должен Донецкий институт психологии и предпринимательства. И Вы, наверное, не знаете, что в Донецком институте социального образования зарплату платят ДВА раза в год (в феврале и в июле). А теперь ещё раз скажите преподавателям, чтобы они затянули пояса потуже и не брали кредиты в банке на проживание.

viktor
Вчителю.Читаючи Ваші коментарі,очевидно,що "потерялись" Ви.Вчителів поважаю.Комплекс неповноцінності малоосвіченої людини явно виражений у Ваших коментарях,які, до речі,далекі від компетентності.

viktor
Сніжані Кузьміній. Вибачте, я говорю про бюджетні установи.Можливо у приватних ВНЗ така ситуація ? Якщо так - то співчуваю.

Вилен (МОДЕРАТОР)
Колеги, може, варто на цьому припинити дискусію?!

Снежана Кузьмина
Ну вот. Довели Вилена :)

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!