Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя Чи застосовується п. 12 Постанови Кабіміну №65 від 1березня 2014р щодо заміни уроків?
Запитання та відповіді на нього

Чи застосовується п. 12 Постанови Кабіміну №65 від 1березня 2014р щодо заміни уроків?

вчитель
Додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2014 р. № 65 п. 12: Тимчасове припинення встановлення доплат за виконання обов’язків тимчасово відсутніх працівників. чи не означає це, що заміну уроків відсутніх вчителів не можна оплачувати? відповідь дуже чекаємо, бо роз"яснень немає, а працівники бухгалтерії трактують так: не платитиме за заміну. дякую

Вилен (МОДЕРАТОР)
Має бути роз"яснення МОН України та внесення змін до Інструкції про оплату праці, на мою думку, це не стосується заміни уроків, а от, наприклад, заступник пішов у відпустку, а на цей час призначити в.о. заступника з встановленням доплати неможна.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!