Запитання та відповіді на нього

Який розмір щорічної грошової винагороди має бути?

EVGENIY NEGARA
Надання педагогічним працівникам щорічної грошової винагороди в розмірі до одного посадового окладу?До кого звернутись, якщо винагорода не була надана у тому розмірі який зазначено в ст. 57 Закону про освіту?

Вилен (МОДЕРАТОР)
До управління освіти, проте в 57 ст. зазначено, що ця винагорода виплачується "в розмірі до одного посадового окладу", тобто, навіть виплативши 200 грн., управління освіти виконало свої зобов"язання.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!