Запитання та відповіді на нього

Як здійснюється погодинна оплата праці?

В.Сєргєєва
Додаткова педагогічна діяльність, що не перевищує 240 годин на рік - є дозволеним законодавством суміщенням посад. Чи правомірно оплачувати роботу вчителя у іншому навчальному закладі не за 1 годину, а за 45 хв? Чи правомірно вчителю, що викладає у двох навчальних закладах оплачувати повну 1 годину за основним місцем роботи та 45 хв по іншому навч. закладі, де працівник суміщує посаду?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Не розумію суті вашого запитання.

В.Сєргєєва
Відповідно до Інструкції про нарахування заробітної плати вчителям, ставки заробітної плати педагогічних працівників встановлюються виходячи із затрат робочого часу в астрономічних годинах (60 хвилин). Короткі перерви, передбачені між уроками, заняттями, лекціями є робочим часом педагогічного працівника. ... проте, наш бухгалтер оплачує лише 45 хв, пояснюючи це роботою по сумісництву. Чи правомірно це?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Такого бути не може, навчальне навантаження вчителя визначається як 1 урок = 1 година, при цьому тривалість уроку може бути 35-40-45 хвилин. Можливо, ваш бухгалтер має на увазі те, що ставка вчителя це 72 години на місяць, а ставка вчителя-сумісника 76,2 години. Ну так це положення тієї ж інструкції.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua