Запитання та відповіді на нього

Де можна ознайомитися з тарифною сіткою оплати праці?

Леді
Доброго дня! Допоможіть розібратися.
Чи рахується у стаж робота у ВУЗі на посаді асистента, не маючи наукового звання?
Де можна ознайомитися з тарифною сіткою оплати праці на 2013-2014н.р працівників школи (1 категорія)? Дякую.

DOCENT
В Україні є вчені звання і наукові ступені. А от такого поняття як "наукове звання" відсутнє.
Тарифна сітка затверджена Постановою КМУ № 1298 від 30 серпня 2002 р.
Крім того більшість міністерств та відомств на виконання пункту 6 Постанови №1298 розробили та затвердили онкретні умови оплати праці та розміри посадових окладів працівників підвідомчих бюджетних установ, закладів та організацій відповідно до Єдиної тарифної сітки.
МОН затвердило такі умови своїм наказом №557 від 26.09.2005 р.
В пункт 1 примітки до додатку 1 що року вносяться зміни і встановлюється посадовий оклад (тарифна ставки) працівника першого тарифного розряду

MykS
В бухгалтерії, не соромтеся туди заходити

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!