Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя
Запитання
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

Руслан
Коли очікувати зарплату 4000$? 

Новообраний Президент анонсував зарплату вчителя на рівні 4000$. Коли її почнуть виплачувати? З травня, чи вже в квітні?

Den
Выплата отпускных 

Выплачиваются ли отпускные учителю, который отработал учебный год и не будет уходить в отпуск. В каком документе указана такая информация?

Віта Іванова-Федоренко
Старший вчитель 

На підставі якої законодавчої бази підтверджують звання старший вчитель. Для розрахунку правильної оплати праці

Лола Безумная
Оплата праці вчителя інформатики 

Я маю вищу освіту зі спеціальності "початкове навчання". Працюю вчителем початкових класів. Два роки викладаю інформатику у старших класах. В цьому році атестувалась як вчитель початкових класів та вчитель інформатики. Чи поширюється моя вища категорія та звання "старший учитель" при нарахуванні зарплатні як вчителю інформатики у старших класах? Якими нормативними документами це регламентується?

jkmuf
неправильно начисленная зарплата 

Я в 2016 г. начала работать школьным библиотекарем(образование высшее"Начальные классы и музыка"). В 2017 г. пройшла курсы и получила квалификацию школьный библиотекарь, получала зарплату по 8 розряду. В 2018 г. подняли зарплаты и поменяли тарифные розряды, поменяли и мне с 8 на 10. А в 03.2019 г. я атестовалась как библиотекарь и получила 2 категорию., а потом выяснилось, что я не должна была получать по 10 розряду, а надо было по 8,т.к библиотекарям вроде не поменяли розряды.Могут ли теперь меня заставить вернуть эти деньги, ведь моей вины здесь нет, бугалтерия ведь начисляет..?

А.А
Який розряд? 

Який розряд за сіткою та ставка у вчителя 2 категорії?

Юля Андрушків
соціальний педагог 

Працюю соціальним педагогом в інтернаті для дітей з ДЦП на повну ставку, а також маю 0, 5 ставки виховних годин(12,5 годин на тиждень, складаю розклад для вихователів, займаюсь організацією виховної роботи) Директор вимагає, щоб я відпрацьовувала 40 год на тиждень з 9.00 - 17.00 години соцпедагога, а на вихідні переносила роботу виховну(субота, неділя по 6 год.) але наскільки я знаю соцпедагог може відпрацювати тільки 20 годин в закладі, а 20 поза ним. З урахуванням типу нашого закладу це 18 год роботи в звкладі, а 22 поза ним. Чи маю я право відпрацювати в день 4 год соціального педагога, а решту дня (3 год) виховних, чи можна це вважати, як суміщення посад? Адже директор і завуч працюють з 9.00 до 17.00 і мають ще 9 год педнавантаження. Дякую.

Maria Pavlyuk
Чи маю право згідно законом вернути податок? 

У 2017-2018 році навчалася стаціонарно і працювала, згідно з пунктом 169.1.3. Податкового кодексу податок з зарплати менше 1710 не стягується, в мене була зарплати 1500, чи можливо можливо вернути гроші за 2017-2018 н.р. згідно з цим законом?про закон дізналася тільки у березні 2019 року.

Лариса Марінова
Як повинна оплачуватись праця за викладання кількох предметів? 

У березні 2014р. пройшла курси з хімії, біології та природознавства. Атестувалася у 2015р. на підтвердження вищої категорії як вчитель хімії. Маю педагогічне навантаження з хімії, біології, математики та трудового навчання. У грудні 2018р. знову пройшла курси з хімії та природознавства. Директор повідомила, що у квітні 2019р по вищій категорії оплата буде здійснюватися тільки за години хімії. За якими категоріями повинна проводитись оплата праці за викладання різних предметів із 2015р та після закінчення 5-річного терміну дії курсів до слідуючої атестації у 2020р?

Volobueva
Щорічна відпустка після декрету 

Працюю викладачем в коледжі. З 14.01 по 02.06 перебуваю у відпустці по вагітності та пологах. По її завершенні хочу взяти щорічну відпустку. При розрахунку кількості днів щорічної відпустки, врахували лише відпрацьований період з вересня по 14.01 (вийшло 19 днів). В законі "Про відпустки" прочитала, що декрет враховується в стаж для надання щорічної відпустки. Підкажіть, скільки днів щорічної відпустки повинно бути і як вони оплочуються

катя толстикова
Оплата праці за двозмінну роботу в школі 

Чи має бути надбавка за складність та напруженість праці за роботу в школі, якщо вчитель працює у дві зміни...?

Teacher
Заміна вчителя початкових класів 

Чи може філолог середньої школи заміщувати вчителя початкових класів? Як оплачується заміна?

АН
Высшая категория как учитель старших классов, а работает в начальной школе. 

Учитель получил высшую категорию на работе в старших классах, если перейдёт на начальное звено ( диплом педучилища), по какой категории будет получать зарплату?

Ігор Любицький
Чи відповідальний учитель інформатики за обслуговування всієї техніки яка є у школі, чи він відповідальний тільки за свій кабінет? 

Чи відповідальний учитель інформатики за обслуговування всієї техніки яка є у школі, чи він відповідальний тільки за свій кабінет?

Виктория Гончарук
Чи має право асистент вчителя на виплату компенсації за невикористану відпустку за фактично відпрацьований час в виплату матеріальної допомоги на оздоровлення, якщо працює за строковим договором на 1 навчальний рік? 

Працюю в школі асистентом вчителя по строковому договору. Навчальний рік наближається до кінця, а прояснити нам нічого не можуть: 1. Чи має право асистент вчителя, який працює за строковим договором на відпустку, як інші педпрацівники? 2. Чи виплачується асистентам вчителя щорічна допомога на оздоровлення, в розмірі 100% від посадового окладу? Також незрозуміло, як буде далі, після закінчення строкового договору обов'язково має бути звільнення, а з 1 вересня знову прийом на роботу, якщо адміністрація школи зацікавлена в роботі працівника? Роз'ясніть, будь ласка

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!