Osvita.ua Запитання Середня освіта Оплата праці вчителя
Запитання
Наталія Москалюк
Чи правомірно те, що вчителю знімають за категорію, бо не пройшов курсову підготовку? *

Вчителю ІІ категорії після закінчення 5-річного терміну після закінчення вузу знімають надбавку за категорію, тому що не був на курсах. Яким документом це керується?

Ганна
Чи допоможе електронна петиція до президента зберегти НАДБАВКУ ЗА ПРЕСТИЖНІСТЬ ПЕДАГОГІЧНОЇ ПРАЦІ? *

В мене багато сумнівів щодо результативності електронних петицій але іншого шляху захистити звання "ВЧИТЕЛЬ" не бачу. Для всіх небайдужих - https://petition.president.gov.ua/petition/1583 - потрібно зареєструватися та проголосувати за престижність нашої професії.

Olenka
Как отрабатывается время классного руководителя в каникулы? *

Должен ли учитель,имеющий классное руководство,дополнительно отрабатывать время,помимо основной нагрузки,на каникулах?

Андрей Куриленко
Чи можуть зняти надбавку за престижність праці? *

Вчителів в м. Черкаси примушують підписувати повідомлення про забирання надбавки за престижність в розмірі 20%. Таке повідомлення зроблено для кожного вчителя, якщо вчитель незгодний, йому погрожують звіьлненням спираючись на п.6, ст.36 КЗпП України. Мені цікаво, чи відомо про цей факт у міністерстві, наскільки такі дії відповідають закону?

Элина
Почему уменьшили надбавку за  *

Сегодня харьковским учителям сообщили, что надбавка за престиж уменьшена на 10 процентов. Это решение принято на государственном уровне или это местная самодеятельность?

ice
Які доплати та надбавки педпрацівників обов'язкові в приватних закладах? 

Які доплати та надбавки педпрацівників обов'язкові в приватних закладах - ЗДО та ЗЗСО? Дуже дякую за будь-які коментарі

Jurivar
4 прожиткові мінімуми зарплати замінять індексацією? 

«З 1 січня 2020 року мінімальний посадовий оклад мав зрости до 2,5 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, з 2021-го — до трьох прожиткових мінімумів, з 2022-го — до 3,5 та з 2023-го — до чотирьох. Тодішній міністр освіти Лілія Гриневич заявляла, що на виконання цієї постанови у бюджеті на 2020 рік доведеться додатково закласти 19,5 млрд грн. Однак у проекті бюджету нового уряду жодних коштів на підвищення зарплати вчителям не передбачено. » Хтось щось чув по цій темі?

Olga Inina
Скільки годин у школі може викладати вчитель, якщо він навчається в аспірантурі на денній формі та отримує стипендію? 

Вчитель, що викладає у старших класах вступив на денну форму навчання до аспірантури (бюджет).Скажіть, буль ласка, чи має він право читати уроки у школі ? Якщо так, то скільки годин? Дякую.

Фёкла Макаренко
0,25 ставки вчителя в ліцеї- це скільки годин? 

Викладач технічних дисциплін, канд.пед.наук., доцент хоче працювати на 0,25 ставки у ліцеї вчителем за осн. місцем роботи. Скільки годин навантаження повинно бути для офіційного працевлаштування за трудовою книжкою? Дякую.

Фёкла Макаренко
Мінімальна кількість годин навантаження вчителя ліцею, за які нараховується пед. стаж? 

Цікавить мінімальна кількість годин (6 чи 9?) навантаження вчителя креслення, за які нараховуватиметься стаж? Директор школи не хоче зараховувати по трудовій книжці на посаду вчителя креслення, мотивуючи малою кількістю год і необхідністю доплати до зарплати з бюджету ліцею даному вчителю, бо не вистачає до мінімалки.... Пропонує трудовий договір без трудової книжки. Допоможіть і роз"ясніть?

Карина
Чи враховується супровід дітей в шкільному автобусі до ДНЗ і від нього до основного відпрацьованого часу 

Я працюю вихователем в сільському садочку. Щодня супроводжую дітей в шкільному автобусі до ДНЗ. Чи враховується цей час як відпрацьований?

Аліна
Чи може учитель 1 класу працювати ЗДНВР? 

Чи може учитель початкових класі (1 кл. НУШ) з тижневим навантаженням 22 год, бути класним керівником (1 клас) і ЗДНВР на 0,5 ставки? Як буде проводитися оплата праці цього працівника?

Валентина Валентина
Відпустка майстра виробничого навчання воддінню 

Доброго дня!! Прошу надати роз'яснення про тривалість відпустки майстра виробничого навчання водіння (код КП 3340)

Oksana
Оплата за перевірку зошитів з англійської мови у початкових класах 

Куди звертатись, так як я не отримувала оплату за перевірку зошитів з англійської мови у початкових класах. Як отримати доплату за попередні роки? Чи перерахують чи потрібно звертатись у судовому порядку?

Ganna
Оплата вчителю-асистенту в інклюзивному класі. 

Яка оплата вчителя-асистента в інклюзивному класі,якщо кваліфікаційна категорія-вища і звання "Старший вчитель". Дякую.

Світлана
Оплата праці годин 

Добрий день. Якщо мене було переведено на неповну ставку вчителя 11 годин. То чи правомірно мені директор надає всього лиш 7,5, при цьому, що по робочому навчальному плані потрібно 8 годин, і є вільні години, які б міг мене довантажити. Дякую щиро за надану відповідь

Ольга Войтюк
Про оплату праці вчителя на 7 годин на тиждень 

Доброго дня! Підскажіть мені, будь ласка, як бути в даній ситуації? Маю медичну освіту, працюю в школі на 1 ставку медичної сести та на 0,5 ставки дієт сестри. Навчаюсь на заочному відділенні в пед університеті на факультеті біології, географії і екології на 4 курсі. В цьому році мені дали 7 годин викладання! як мені бути, щоб враховувався педстаж? Завчасно дякую)

Орися Поліщук
Сумісництвом чи довантаження вчителів різних ЗЗСО району? 

Після прийняття нового Закону "Про освіту" коли ЗЗСО отримали повну автономію як правильно оформляти вчителя на роботу якщо в одному закладі вчитель 0.5 ст. і хоче ще 0.5 ст. в іншому навчальному закладі,чи приймати по сумісництву чи внутрішнім наказом просто довантажити 0.5 ст.? Чи можна конкретні посилання на нормативні акти?

Віта Гуцул Коваленко
виконання обовязків асистента вчителя соціальним педагогом 

Чи може соціальний педагог виконувати обов'язки асистента вчителя в основний час роботи? Як проводиться оплата праці?

Katrin Telezyn
Яка норма годин практичного психолога на 0.75 ставки? 

Зоорієнтуйте в кількості годин для психолога і як правильно години поділяються на: в межах школи і поза школою?

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!