Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Pryvyd
Чи діють курси електриків 

Прочитав текст на сайті про курсм електриків, що ви колись проводили. Чи діють вони ще ?

Олена
Колега двіччі відправляла на вашу електронну адресу роботу для публікації у вересні. Відповіді досі немає. Чи можу відправити зі свого комп'ютера? 

Роботу та квітанцію колега з КЗШ №50 Єрмакова Ірина відправляла двіччі ще у вересні. Досі немає жодної відповіді. Що робити? Зповагою Маркелова Олена

Наталья
Добрий день! Я подала розробку заняття "Розв'язання з електротехніки за допомогою табличного процесора Excel" з практичних занять на ПК на публікацію, яка вийде в грудні 2018 Скажіть, будь-ласка, я можу внести корективи? 

обрий день! Я подала розробку заняття "Розв'язання з електротехніки за допомогою табличного процесора Excel" з практичних занять на ПК на публікацію, яка вийде в грудні 2018 Скажіть, будь-ласка, я можу внести корективи? З великою повагою Мєльнікова Н.О,

Наталія
Де знайти реквізити на публікацію на Освіта.ua 

Хочу прийняти участь у публікації на Освіта.ua

Марина
Друк в журналі. 

Добрий день. Скажіть будь ласка, що потрібно для того, щоб надрукували матеріал у журналі. Це конкурс кухарів - сценарій конкурсу у супроводі з презентацією та зроблений фотозвіт у вигляді презентації про проведення конкурсу. Дякую за відповідь.

Olena Dovzhenko
Підкажіть будь ласка, де можна скачати нуві програми з трудового навчання, а саме 

Експериментальна програма «Трудове навчання Технічна творчість. 5 клас» (автори Дятленко С.М., Гащак В.М., Тарара А.М., Терещук Б.М., Ходзицька І.Ю.) 5 Інтелект України Лист ІІТЗО від 27.01.2015 № 14.1/12-Г-7 Навчальна програма курсу за вибором «Дизайн і технології. 5-9 класи» для загальноосвітніх навчальних закладів 5-9 Інститут педагогіки НАПН України Лист ІІТЗО від 28.02 2014 № 14.1/12-Г-254 Навчальна програма курсу за вибором для загальноосвітніх навчальних закладів «Людина і світ професій. 8-9 класи. (9, 17, 35, 70 год.)» 8-9 Інститут проблем виховання НАПН України Лист ІІТЗО від 23.06.2014 № 14.1/12-Г-950

Татьяна
Електронні підручники 10 клас 

Чому немає електронних підручників з Мистецтва 10 клас?

Ніна Орловська
Пропонуємо студентам роботу вихователем в першу половину дня 

Потрібен вихователь в дитячий садок біля метро Позняки та Політехнічна Наш тел 050 7000 155

Віктор Погорілий
Про каталог 

Шановні! Моє питання залишилось без відповіді від Вас! Гроші я заплатив, а каталогу НЕ ОТРИМАВ! Як то все розуміти? Ви НЕ ВИКОНУЄТЕ СВОЇ зобов'язання....

Віктор Погорілий
Про каталог 

18.03.2018 на форумі "Урок" була додана моя "Розробка уроку "Використання пропорцій "Золотого перетину" з композиції в 4-х – 6-х класах дитячої художньої школи, отримано мною сертифікат та диплом від "Освіта".Та нажаль, з невідомих причин мені НЕ НАДІЙШОВ обіцяний КАТАЛОГ, хоча за умовами "Уроку", мною був передплачений примірник ! На сьогодні, 07.09.2018 я щє НЕ ОТРИМАВ Вашого КАТАЛОГУ. Прошу виконати Вас ВАШІ умови, ТЕРМІНОВО надіслати примірник каталогу «Відкритий урок: розробки, технології, досвід», для моєї черговоі аттестації. З повагою Погорілий В.М.

Nadezhda Harchenko
Скільки днів можна не працювати в школі, щоб був неперервний педагогічний стаж? 

Я звільняюсь 29,08 з однієї школи, а на роботу в іншу приймуть 03,09. Чи ця перерва вплине на мій педстаж? ЧЯи вважатиметься, що він перерваний?

Ирина Тринкаль
Чи вже є наказ про підтвердження звання зразкового худ.кол-ва 

Доброго дня!Напишіть,будь ласка,чи вийшов наказ ПРО ПРИСВОЄННЯ, ПІДТВЕРДЖЕННЯ, ПОЗБАВЛЕННЯ ПОЧЕСНИХ ЗВАНЬ «НАРОДНИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ» І «ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ»?Якщо так,то де його можна знайти,бо на цьому сайті немає.Дякую

Valentina
Хто може працювати на посаді вихователя ЗДО згідно нової редакції ЗУ Про освіту? 

У статті 58 п.5 закону України Про освіту зазначено, що особи, які здобули вищу, фахову передвищу чи професійну (професійно-технічну) освіту за іншою спеціальністю та яким не було присвоєно професійну кваліфікацію педагогічного працівника, можуть бути призначені на посаду педагогічного працівника строком на один рік. Чи можна прийняти на посаду вихователя закладу дошкільної освіти працівника, який має вищу технічну, а не педагогічну освіту? Прошу надати роз'яснення. Дякую.

Nika
Про смайлики 

Что за смайлики стоят рядом с фамилией? что они значят

Катерина Гвоздецкая
Прохідний бал 

Який прохідний бал на психологію на бюджет у ВДПУ ім.М. Коцюбинського в 2018 році?

Настя Павлюк
Що робити якщо при реєстрації кабінету вибило що логін вже використовуються іншим учасником, а коли пробував зареєструвати з іншої електронної пошти логін, то вибило, що учасника за атестатом і сертифікатом ЗНО вже зареєстровано. Що робити? 

Що робити якщо при реєстрації кабінету вибило що логін вже використовуються іншим учасником, а коли пробував зареєструвати з іншої електронної пошти логін, то вибило, що учасника за атестатом і сертифікатом ЗНО вже зареєстровано. Що робити?

SvitTeach
ОБІЦЯЛИ НАДІСЛАТИ ВІДПОВІДЬ, ЧЕКАЮ... 

Відправила вам матеріал "Хімічний КВК", прийшов лист на пошту, що протягом дня матеріал буде опрацьовано і мені дадуть відповідь. Відповіді нема. Грудневий випуск я оплатила, чек відправила у відповідь на лист що мені надійшов

Ярослав
як мени роздрукуваты перепустку и де ии знайты 

как мне найти перепустку на сайти?

Володимир
стосовно співпраці 

Вітаємо! 11 травня 2018 року відбулася конференція «Навчальний простір нової української школи: авторський підхід». У конференції відбулися презентації авторського підходу до формування ключових компетентностей через інтеграцію освітніх галузей на тлі ціннісного підходу до навчання та викладання у 1 класі нової української школи. Автори поділились своїм баченням практичної реалізації принципів НУШ. У рамках конференції була презентована модель облаштування класної кімнати як комфортного навчального середовища для учня. Учасники також ознайомились із найсучаснішими, з точки зору методичного та технологічного підходу, засобами навчання в початковій школі. Ключовою реформою Міністерства освіти і науки України є Нова українська школа. Передбачається створення школи, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, як це маємо зараз, а й уміння застосовувати їх у житті. До реалізації цієї реформи долучилися автори Видавничого дому «Освіта», які є відомими фахівцями та експертами у галузі освіти. Наші гості (окрім авторів): «Сучасний клас початкової школи з використанням електронних ігрових ресурсів для навчання», «Видавництво «Розумники». «Сучасні засоби навчання. Концепція нової української школи. Інтерактивна проекція на підлогу», Вема Кідс. «Надихаємо дітей за допомогою STEM-рішень від LEGO Education», «Інноваційні освітні рішення». Пропонуємо освітити нашу подію і будемо вдячні за співпрацю. Матеріали буде надано (текст + відео)