Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Лариса Кочан
публікація 

ваш журнал є в передплаті чи тільки онлайн. Як можна надіслати свої роботи (заняття, статті і т.д.)

Алла Процюк Бигдаш
Зразок акту 

Доброго дня. Потрібен зразок акту ліквідаційної комісії з ліквідації школи.Дякую

Виктория РотанёваГуц
Чи можу я надіслати матеріал російською мовою? Чи є обмеження сторінок? У мене матеріал на 34 сторінки 14 розмір шрифта. 

Мій матеріал російською мовю "Развивающая программа подготовки детей к школе". Чи можу я його надрукувати? Об'єм матеріалу 34 сторінки шрифтом 14. До якого класу і навчальної темив заяві його можна віднести? Дякую.

Вихователь
чи можна друкуватись вихователям? 

Чи можна друкувати вихователі свої розробки занять в ДНЗ?

Вихователь
Чи можна публікувати вихователям ДНЗ розробки занять? 

Публікації конспектів НРД в ДНЗ.

людина
Чи переглядає хоч інколи Л, Гриневич коментарі на Освіта... 

Часто бачу дуже багато розумних коментарів та порад на Вашому сайті. Дуже хочу дізнатися, чи хоч вряди-годи їх переглядає шановна пані Гриневич та її заступники? Чи дописи Ваших відвідувачів-голос вопиющого в пкстелі? Дякую.

yunakolga
Які умови публікаціі статті в журналі "Відкритий урок" ? 

Які умови публікаціі статті в журналі "Відкритий урок" ?

0209613Igor
запитання відносно публікації 

доброго дня, я у Вас на сайті прочитав публікацію http://osvita.ua/abroad/higher_school/51963/ я студент в австрійському університеті і для мене зараз актуалий пошук роботи, я хотів би звязатись з дівчиною з статті Оленою Міняйло, в мене до неї є декілька запитань як і де вона шукала роботу і тому подібне. Буду вдячний за допомогу. З повагою, Олексюк Ігор

Светлана Гацапук Попович
Допоможіть із календарним плануванням з алгебри та геометрії (академічний рівень) на 2016-2017 н. р. 10 клас 

Буду вдячна!!!!!!!!!!!!!

Tania Artemenko
Якість публікацій 

Доброго дня. Переглянувши деякі публікаціі на сайті, а саме розробку уроку англійської мови в 6 класі, виникли деякі питання. Чи пересвідчується хтось у якості та відповідності матеріалів до віку учнів, вимог законодавства, рекомендацій МОН? Не зовсім розумію доцільність використання відео на уроці англійської мови, якщо там немає жодного слова англійською та ще й звучить невідповідний музичний супровід. Буду вдячна за відповідь.

Наташа Щерба
виховна година у початкових класах 

Коли в початкових класах доцільно проводити виховну годину та яка її тривалість? Адміністрація нашої школи вважає, що виховна година повинна проводитися в усіх класах одночасно , від 1 до 11, тому після 4 уроку проводиться виховна година ( це п'ятий урок), а далі йдуть наступні уроки.Таким чином виходить, що в учнів 3-х та 4 -х класів кожен понеділок по 6 уроків ( бо виховну годину дозволяють проводити лише у понеділок) Чи не є це порушенням режиму та навантаження на молодших школярів?

Наталія Волощук
Чи можна мені працювати в школі? 

Виникло наступне запитання: У 2013 році закінчила КНЛУ і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Переклад(англійська)" та здобула кваліфікацію магістра перекладу, філолога, викладача перекладу,перекладача англійської та іспанської мов.Тепер у школу | -||| ступенів мене не хочуть брати на роботу,аргументуючи тим,що у дипломі не написано "вчитель англійської та іспанської".Чи справді я не маю права працювати в школі з дітками?

Katherine Greenwood
Дозвіл на копіювання 

Чи дозволяєте ви частково скопіювати текст документу "Позааудиторний виховний захід «Tea ceremony» (Чайна церемонія)"?

lina5
Програма історія за новими стандартами 

чому у розділі Навчальні програми для 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів (за новим Державним стандартом базової і повної загальної середньої освіти) для 8 класу - історія весить стара програма?

Natali Timoshenko
Листи МОН 

Доброго дня! Чи можливо опублікувати на сайті листи МОН від 04.02.2016 № 1/9-60, від 04.04.2016 № 1/9-166 та 1/9-167 (квітень 2016 року)

Ірина
як розмістити інформацію щодо наукових заходів в академії 

яким чином можна розмістити інформаційний лист щодо організації монографії на порталі?

Таня Лихманюк
вступ до коледжу 

як подати заяву в елетроному вигляді на вступ до коледжу сертифікатом ЗНО?

nadezhdayula
Чому не має сертифікату на публікацію? 

Матеріал розміщений на сайті 14.07 http://osvita.ua/school/lessons_summary/initial/51832/,а повідомлення про сертифікат на публікацію ще не має .Яка причина? Дякую.

Руслана Зазуляк
реєструю сестру і не показує всі 4 предмети які вона здавала на ЗНО, дуже треба історії,а її немає в списку..? 

реєструю сестру і не показує всі 4 предмети які вона здавала на ЗНО, дуже треба історії,а її немає в списку..? не порадите що робити?(

Lyudmila Vitkovskaya
Як оформити заяву на співавторство та отримати кілька сертифікатів? 

В нашій школі час від часу я та мої колеги проводимо досить масштабні загальношкільні позакласні заходи як, наприклад, театралізації, до яких залучаємо кілька десятків учнів різних класів. Потім демонструємо всій школі, батькам тощо. Тому над сценарієм, організацією та проведенням таких вистав, свят, нестандартних уроків працюємо невеликою групою 2-3 вчителі. Як оформити публікацію в такому випадку? Як здійснювати передплату? І як отримати, відповідно, 2-3 сертифіката?