Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Татьяна Крамаренко
Що потрібно для публікації відкритого заняття 

Відкрите логопедичне заняття

Lil
наукометричні бази 

День добрый. Подскажите пожалуйста, в каком документе я могу получить информацию о перечне наукометрических баз (кроме Scopus и web of Science), в котором возможно издать статьи, необходимые для получения диплома доцента или профессора. Ибо по моей специальности в Украине журналов или сборников, входящих в Scopus и web of Science, нет ни одного. Спасибо. С ув. д.п.н. Дмитрук.

ksushka
НЕ ПРИЙШОВ СЕРТИФІКАТ 

КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ, ЯКЩО З 21.01.2016 СЕРТИФІКАТ НЕ НАДІЙШОВ ЗА АДРЕСОЮ?

Таїсія Білецька
отримання сертифікатів 

Коли Грушко Олена Петрівна Ксенофонтова Галина Анатоліїївна отримають сертифікат за сценарій "Святковий флешмоб Україна - єдина країна"?

Таїсія Білецька
CЕРТИФІКАТ 

ГРУШКО ОЛЕНА ПЕТРІВНА КСЕНОФОНТОВА ГАЛИНИ ОЛЕКСАНДРІВНА НЕ ОТРИМАЛИ СЕРТИФІКАТ

Таїсія Білецька
сертифікат 

Грушко Олена Петрівна Ксенофонтова Галина Анатолівна не отримали сертифікат за публікацію від 17 грудня

Ткаченко Ірина
Публікація роботи з декількома авторами 

Доброго дня. Бажаю опублікувати бінарне заняття авторами якого є психолог та вихователь. Чи зможуть вони отримати кожен по сертифікату? І скільки примірників треба передплатити,якщо робота одна? Журнал передплачує кожен із них, чи лише хтось один?

Таїсія Білецька
отримання сертифікату 

грушко олена петрівна та ксенофонтова галина анатоліївна не отримали сертифікати за сценарій святкового флешмобу "Україна - єдина країна"

Карина Тимофеева
чому останній дзвоник пролунає 31 травня 2017? 

31 травня 2017 року- це день здачі ЗНО з математики,чому останній дзвоник пролунає не для всіх одинадцятикласників?

Maryana Shevtsova
возможность публикации на русском языке моих работ 

1. Авторский проект преобразования общеобразовательных школ. 2. Технология проведения эрудит-шоу в средней школе. 3. Эрудит-шоу для школьников страноведческого содержания (Украина, Россия, США, Великобритания, Германия, Италия, Израиль, Франция, Канада и др.).Вопросы и ответы. 4. Эрудит-шоу по географии за весь курс средней школы.Вопросы и ответы. 5.Эрудит-шоу для школьников и студентов литературоведческого содержания (Григорий Сковорода, Александр Пушкин, Тарас Шевченко,, Николай Гумилёв, Анна Ахматова, Владимир Высоцкий, Иосиф Бродский). Вопросы и ответы. 6. Эрудит-шоу по Библии (персонажи и события Ветхого и Нового завета).Вопросы и ответы. 7.Эрудит-шоу - "Великие книги". 8. Проект "Индиго" Презентация русской и зарубежной классики для семейного чтения. 9. Александр Солженицын "Архипелаг Гулаг". Вопросы и ответы. Есть ещё работы. Но о них - в другой раз. После Вашего ответа.

Воляник Наталія
Не вдається загрузити роботу 

Доброго дня. Я пробувала загрузити розробку свого заняття на сайт через електронну заявку, та, на жаль, її об'єм перевищує допустимий розмір роботи. Яким чином можна подати роботу з мультимедійною презентацією та аудіозаписами до публікації на вашому сайті?

Татьяна Комарчук
вихователь в садочку мае права на підвищення заробітної плати чи ні ? 

вихователі в дошкільних навчальних закладах не викладачі ,чому їм не підняли заробітню плату все на що вони заробили це мінімалка вам не соромно чи памятаете ви приказку що посіеш те й пожнеш

Таїсія Білецька
17.12 сценарій "Святкового флешмобу Україна - єдина країна" надруковано, 

Автори Грушко Олена Петрівна, Ксенофонтова Галина Анатоліївна не отримали "Сертифікат". Умови редакції були дотримані.

Джаміла Керечанин
Для отримання диплома з відзнакою необхідно передплатити 10 примірників каталогу. 

Якщо у грудні я вже передплачувала каталог на 1 місяць, то у березні повинна ще на 9 (березень-листопад) чи на всі 10? Попередня передплата (2016р.) зарахувалася? І, чи отримує тоді автор ще й диплом за 3 публікації включно? Чи буде лише "з відзнакою"?

irunka
Про журнал "Відкритий урок:розробки, технології, досвід" 

Як називаються розділи журналу? (Розробки, технології, досвід?) І які особливості має кожна з рубрик журналу?

IRYNA
Що означає вибір редакції? 

Як розуміти вибір редакції?

Тетяна
Прошу надати роз’яснення за якою формою подавати зміни даних і до якого органу ліцензування – МОН чи обласного? 

Згідно Ліцензійних умов провадження освітньої діяльності закладів освіти, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2015 р. №1187 в розділі «Вимоги щодо провадження освітньої діяльності у сфері професійно-технічної освіти» вказано п.37. Ліцензіат забезпечує повідомлення органу ліцензування про зміну даних (у тому числі розширення, звуження освітньої діяльності), зазначених у документах, що додавалися до заяви, двічі на рік до 1 лютого і 1 вересня за попередній період провадження освітньої діяльності». Прошу надати роз’яснення за якою формою подавати зміни даних і до якого органу ліцензування – МОН чи обласного?

Рейган
Нотаріальні стягнення 

Вітаю, повідомте будь-ласка, я отримав на Вашому сайті пояснення з розписом витрат на держ. нотаріуса при прийнятті спадщини (бл.460 грн.), але держ.нотаріус вимагає крім уже сплачених 1600 грн. ще по 1500 грн. за кожну квартиру, що я успадковую (2 квартири, половина одної з них вже мені належить), і по 1200 за земельний пай і дачу (це все я також успадковую).Чи є правомірними ці вимоги нотаріуса, чи це все майно входить у вищевказану оплату 460 грн. (фактично-вже втричі більше сплачену мною)? якщо потрібно ще доплатити, то в якому приблизно розмірі? Дякую. і з наступаючими святами.

Irina
Форум Урок 

Доброго дня? Чи можна зробити підписку даного каталога через Інтернет. Електронна квитанція прийметься? Дякую

Инна Бушуева
про передплату 

Доброго дня! даний сайт є точною копією російського сайту "Infourok", який, доречі, є безплатним....На сайті Освіта.ua подання матеріалів коштує 95.00 грн. за 1 публікацію. Всі матеріали, які викладачи подають вам, викладаються в електронному вигляді, що не потребує вкладання коштів в тираж публікації. За що треба заплатити 95.00 грн. ? Невже за сертифікат? А ідея була б дуже класною - обмінюватися досвідом викладання, методичними розробками та навчальними посібниками....