Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Богдан
Не можу зареєструватися у електронному кабінеті 

Будь ласка підкажіть.коли я реєструвався у електронному кабінеті ,я вказав електронну адресу @.mail.ua ,та на неі не приходить нічого,а коли намагаюся зайти до електронного кабінета пише:не активований. Електронну адресу хотів змінити на ukr.net,але пише ,що Особистий електронний кабінет вступника за даним номером Сертифіката ЗНО та Атестатом вже зареєстровано . Що робити?допоможіть.

Наталія Чубейко
Оплата каталогу в інтернеті 

Чи можна оплатити каталог не в поштовому відділенні а в інтернеті

кк
РЕГИСТРАЦИЯ 

Регался на сайте. Тупонул зарегал на маил. Смс конечно же не пришло.когда захожу с этим логом пишет не актив. Хотел зарегать заново. Вот что пишет Особистий електронний кабінет вступника за даним номером Сертифіката ЗНО та Атестатом вже зареєстровано. У разі необхідності додаткову інформацію можливо отримати за адресою: ez@inforesurs.gov.ua або за телефоном +38(044)239-86-18. У кого то была такая проблема? Звоню на номер этот. Вызов завершен. Пишу в поддержку - игнор

Inna Burkovska
не висвічуються конкурсні пропозиції вузу 

заповнила всі поля, але конкурсні пропозиції не висвітлюються

Руслан Борковський
В мене інша проблема замість активації я натиснув на силку що не вірні дані. Які мої подальщі дії? 

НЕ вдається зайти за посиланням та увійти в особистий кабінет.(ez@inforesurs.gov.ua) Підкажіть подальші дії для виправлення помилки.

Oleksandr
Трудовой и страховой стаж 

В Вашей статье от 7 июля говориться "Понятие «страхового стажа» введено Законом Украины «Об общеобязательном государственном пенсионном страховании» от 9.07.2003 года № 1058-IV (далее – закон № 1058), который вступил в силу с 1 января 2004 года. С этого времени понятие «трудовой стаж» заменяется понятием «страховой стаж» и является одним из основных факторов, влияющих на размер будущей пенсии. Под страховым стажем понимают период, в течение которого лицо или его работодатель платили страховые взносы в Пенсионный фонд Украины." У меня есть запись в трудовой с 20101 по 2003гг., но по данным Пенсионного фонда согласно выданной мне Ф-5 эти данные отсутствую и эти годы они отказываюся учитывать в стаж. Как и на основании каких ст. Закона мне доказать, что бы они учли этот стаж как страховой?

Gennadyi
Коли вийде консолідований рейтинг ВНЗ за 2017 рік? 

Чому до цього часу не порахований консолідований рейтинг ВНЗ за 2017 рік? Вже більше місяца є результати рейтингів Топ-200, Scopus, Webometrics.

Виктория Капшай
Удалила письмо активации 

Нечайно удалила письмо с активацией кабинета на osvitavsim не могу теперь зайти в личный кабинет,что делать?

Руслан Шляпаков
Розміщення оголошення 

Що потрібно для того, щоб розмітисти оголошення про курши для дітей на вашому сайті? Дякую.

Мария Васягина
Какие нужны настройки для регистрации на поступление ?!... 

Какие нужны настройки для регистрации на поступление ?!

Anna Marchenko
Умови участі у форумі "Урок" 

Доброго дня! Скажіть будь-ласка на який місяць треба зробити підписку, щоб розмістити матеріали?

Tanya Petrova
Статистика. 

Чи існує статистика про бал ЗНО та оцінку з атестата?. Було б цікаво дізнатись у скількох учнів різниця між оцінкою отриманою в школі, та балом ЗНО, переведеним у 12 бальну шкалу складає 5 балів, як у мене з історії України та математики.(математика -4, бал ЗНО 172; історія -6, бал ЗНО 186).

олег
"Вибір редакції" 

Я, Цімко Зоряна, відіслала на Відкритий урок "Форум" розробку уроку "Кімнатні рослини. Практична робота. Догляд за кімнатними рослинами." Він відзначений "Вибір редакції". Але на вашу електронну пошту я не можу відіслати повідомлення про те, щоб мені надіслали диплом "Вибір редакції". Оплату диплому гарантую. 1. Цімко Зоряна Іванівна. 2. "Кімнатні рослини. Практична робота. Догляд за кімнатними рослинами." 3. вул. Січових Стільців, 16. с.Прилбичі, Яворівський р-н, Львівська обл. 81062 4.моб. 0961378393 5. Оплату диплому гарантую.

Надія
переведення на іншу спеціальність, в інший внз 

Я навчаюся на управлінні транспортом на 3 курсі хочу перевестися на вчителя хімії. зно з хімії складене ще при вступі на попередню спеціальність що було обов,язковою умовою вступу... чи можу я так карденально змінити свою професію...?.чи потрібно перездати зно...?

Pavel
не явка на тестування 

Якщо під час реєстрації вибрав для здачі ЗНО 4 предмета, а з"явився тільки на 3, чи впливає це на отримання сертифікатів чи результатів по трьох інших предметах які уже здав?

Kirichenko Mykola
Чи варто сьогодні очікувати відповіді до ЗНО з біології 2017? 

Відповіді опублікують до 9-го ч післяя 9-го числа?

Vika Nadeen
подача мотеріалів до каталогу 

Підкажіть: 1. чи фіксується у сертифікаті дата подання/прийняття до друку матеріалів? 2. якщо робота представляє собою упорядкований, відповідно оформлений, календаризований матеріал з загальнодоступних джерел та має формат рdf, вона може бути подана як публікація?

Любовь Брусник
Сертифікація вчителів 

Як пройти пробне тестування? Де можна знайти запитання тестів?