Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Ihor Ivashchenko
Внесення змін на сайті в частині назв міст згідно ЗУ про декомунізацію 

http://osvita.ua/vnz/guide/289/... Соромно коли такі освітні портали не дотримуються законодавства України в частині виконання ЗУ про декомунізацію. НЕМАЄ м. Кіровоград є Кропивницький!!! давно пора внести зміни

Алена Матрена
Як призначається на посаду директор дитячої музичної школи, яка є спеціалізованим позашкільним навчальним закладом? 

Чи потрібно проводити конкурс на заміщення вакантної посади директора дитячої музичної школи (посада вакантна на сьогодні)? Чи ці вимоги, відповідно до новгого ЗУ "Про освіту", стосуються лише для директорів загальноосвітніх закладів?

Anjelina
Чи виходить в друк паперовий варіант 

Чи виходить в друк паперовий варіант розробок уроків?

nelli
що означає "додати файл з копією квітанції..." 

Я зроблю передплату. Мені на пошті видадуть квітанцію. Як потім створити файл з копією квітанції?

Богдан Дуплий
Размещение рекламы 

Здравствуйте! Возможен такой вид рекламы на вашем сайте как размещение контекстной ссылки с таких статей http://ru.osvita.ua/school/certification/34353/ ?

Гетьман (Якушенко)
Державна атестація загальносвітнього навчального закладу 

Сьогодні, 28 вересня 2017 року, набув чинності закон України "Про освіту", згідно з яким державна атестація навчальних закладів скасовується. Чи правомірними будуть дії районного відділу освіти, який планує розпочати процес атестації нашої школи у понеділок, 01 жовтня 2017 р.???

Li
Дистанційні курси з вивчення німецької мови 

Скажіть,будь ласка,де можна дізнатись вартість уроку дистанційних курсів з вивчення німецької мови

Victor Nechyporuk
Навчання в ВПУ і робота на ДТЕК 

доброго дня є питання я закінчив цього року ВПУ і моє училище має договір з дублянами тобто я без ЗНО можу навчатися дальше тобто 1-2 курси я навчаюся в училищі це типу як 4-5 курс а дальше мене переведуть в дубляни на 3 курс чи зможу я офіційно працювати на підприємстві якщо я буду по змінах 12годин через 2 дня чи немає тут заперечень закону і чи зможу я отримувати стипендію чи треба буде писати відмову?

Svetlana Zh
Чому на мої запитання ніхто не відповідає? 

Чому на мої запитання на цьому сайті ніхто не відповідає?

Вікторія Мамчур
бакалавр не має права отримати категорію? чому? 

я закінчила університет та здобула ступінь вищої освіти бакалавр по спеціальності вихователь дітей дошкільного віку та вчитель початкових класів, але я не збираюся працювати у вищому навчальному закладі і не хотіла б ще вчитися на магістра, спеціаліста вже немає ми не маємо права отримати категорію? чому?

Лидия Рудакова
Розміщення презентації в рамках Форуму"Урок" 

Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, чи можна в рамках Форуму надіслати свою роботу у вигляді мультимедійної презентації? Або конспект уроку та посилання на скачування презентації до нього. Дякую! З повагою, Лідія

Leonid Kaminskii
результаты ЗНО за 3 августа 20017 

где можно посмотреть

Світлана Саврій
Для проведення серпневих методичних об"єднань важливо матирекомендації МОНУ! Коли вони з"являться? 

Про методичні рекомендації до 2017-2018 н.р.

Инна Скулкина
Не загрузили сканированный додаток до аттестата 

Здравствуйте,если не загрузили сканированный додаток до аттестата,но написано участвует в конкурсе,будет ли рассматриваться этот абитуриент?или в этом году мы не сможем поступить?спасибо.очень нужен ответ знающего человека.плиз

Инна Скулкина
Не загрузили сканированный додаток до аттестата 

Здравствуйте,если не загрузили сканированный додаток до аттестата,но написано участвует в конкурсе,будет ли рассматриваться этот абитуриент?или в этоом году мы не сможем поступить?спасибо

Тетяна Гуцул
Як передплатити каталог і отримати квитанцію? 

Для публікації авторського матеріалу та отримання сертифікату, я маю подати квитанцію про передплату каталогу (135грн). Яким чином?

Богдан
Электронный кабинет,заявления 

Ребят,помогите пожалуйста,я подал заявление в вуз,его можно убрать только потеряв первый приоритет,или все равно у меня останется заявление с 1-м приоритетом?

Оксана Онопрієнко
Громадське обговорення проекту Державного стандарту 

Чому з головної сторінки сайту вилучено інформацію про громадське обговорення проекту Державного стандарту початкової загальної освіти?

Олена Ляшук
Кому надати перевагу? 

Хто має право на класне керівництво у 1 класі: вчитель-пенсіонер (на пенсії 6 років ) чи учитель, який 11 років чекає класу, маючи при цьому диплом учителя початкових класів?

Алла
Як розмістити власний матеріал на сайті? 

Доброго дня! Щойно зареєструвалася і маю бажання розмістити розробки уроків та позакласних заходів на вашому сайті. Буду вдячна, якщо ви поясните як це зробити і чи видаються сертифікати за розміщений матеріал?