Запитання та відповіді на нього

Хто може працювати на посаді вихователя ЗДО згідно нової редакції ЗУ Про освіту?

Valentina
У статті 58 п.5 закону України Про освіту зазначено, що особи, які здобули вищу, фахову передвищу чи професійну (професійно-технічну) освіту за іншою спеціальністю та яким не було присвоєно професійну кваліфікацію педагогічного працівника, можуть бути призначені на посаду педагогічного працівника строком на один рік. Чи можна прийняти на посаду вихователя закладу дошкільної освіти працівника, який має вищу технічну, а не педагогічну освіту? Прошу надати роз'яснення. Дякую.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua