Запитання та відповіді на нього

Що означає поняття "вибір редакції"?

Ірина
Доброго дня!
Я надсилала матеріали з уроком інформатики. Мою роботу відзначили як "Вибір редакції", я дуже вдячна за визнання. В листі відзначалось, що мій урок буде надруковано в найближчому номері журналу, я хотіла передплатити даний номер. Та, нажаль, щось я не зустрічаю своєї статті. Буду вдячна за відповідь з роз'ясненнями.
З повагою Ірина.

Наталія
Справа в тому, що редакцією щомісяця обираються кращі матеріали, які відзначаються як "Вибір редакції",а з них , в свою чергу, потім знову обираються вже ті, які друкуються в журналі в повному обсязі (тобто, НЕ ВСІ матеріали, які було визнано кращими, друкуються на сторінках журналу.) А в отриманому Вами листі, скоріш за все, говорилось про те, що матеріал буде або надруковано, або депоновано. В любому випадку, Вам краще задати своє питаня не тут. а на сторінці з умовами проведення форуму педагогічних ідей (в коментарях)

Наталія
Крім того, потрібно дивитись, коли Ви відправляли матеріал. Так, якщо його було відправлено в січні, то можлива публікація - в березні, якщо в лютому - то в квітні і т.д.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua