Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Лілія Івінівна
Які вимоги до публікації на Освіта.ua? *

Які вимоги до публікації на Освіта.ua: шрифт, інтервал і т.п. ?

Іван Павлюк
Чи можна на вашому сайті надрукувати свою розробку уроку? *

У вас є гарні розробки уроків, які мені подобаються. Я викладач математики. Хотів би поділитися розробкою свого уроку. Як це можна зробити?

Олена Міллер
Індивідуальна форма навчання 

Я начальник відділу освіти. На 01.09.2019 року 5 закладів освіти мали неповні класи; 10 класи - 2 заклади, 11 класи - 3 заклади Для них було організовано інд. навчання - по 12 годин на кожного учня. 19 вересня 2019 року затвердили тарифікацію в департаменті, з індивідуальним навчанням. Діти провчилися 27 днів. На сьогодні, спираючись на наказ N955 від 10.07.2019 р. Міністерства освіти і науки України я змушена розганяти дітей в інші заклади тому, що можливості організувати дистанційну форму немає, і переходити до інших закладів небажають. Які наслідки матиме невиконання даного наказу для мене.

Таня Ткаченко
Сертифікат 

Я вже отримала поперовий сертифікат"Вибір редакції", але поперовий сертифікат за розробку ні. Чи відправлялися він?

Таня Ткаченко
Вибір редакції 

Доброго дня!Я отримала сертифікат.Ч и можу я отримати "Вибір редакції"?Як що так,то як це зробити?

Оксана
доля шкільних методичних об`єднань 

Підкажіть, будь ласка, яка доля шкільних методичних об`єднань? Можу стверджувати, що ШМО віджили свій час з накопиченнями папок, звітами та протоколами. А якої думки МОН?

Ольга
ЗУ "Про фахову передвищу освіту" 

Доброго дня. Я хочу запитати виникло питання щодо подальшої роботи навчальних закладів. Коли будуть розроблені методичні рекомендації для оформлення статуту закладу фахової передвищої освіти, а також розроблення примірного статуту закладу фахової передвищої освіти?

Марія Дядюра
Чи можливі публікації на форумі "Урок" у вигляді мультимедійних презентацій? Чи обов'язково до презентації додавати конспект уроку? 

Маю тематичні розробки мультимедійних презентацій з української мови для 3 класу. хотілося б поділитись ними з колегами.

Татьяна Ускова
Безкоштовні підручники 

Добрий день! Чи будуть надруковані та надіслані підручники для 11 класу до технікумі та коледжей згідно зроблених заявок? Дякую.

Оксана Кузів
Свідоцтво для медаліста 

Чому немає свідоцтва для випускників із золотою медаллю?

Natalia Natalia
Якщо автором розробки є троє педагогів? 

Хочу опублікувати програму, я співавтор, нас троє педагогів, на чиє ім'я буде надіслано сертифікати.? Можно оплатити 139 грн і отримати три сертифікати? Чи кожен має сам оплатити? Я одна з співавторів бажаю опублікувати

Оксана
Коли надрукують мою публікацію? 

Якщо я відправлю у червні 2019 року свою публікацію, то коли і в якому № вона опублікується?

MArynaRooimans
Чи можлива така школа? 

https://www.youtube.com/watch?v=LDXXeo3MP5E

DEN
Як можна стати автором? 

Чи можна стати автором на Вашому порталі, та як це можливо зробити?

Наталія
Доброго ранку. Дайте будь ласка відповідь: хто в здо має вираховувати плату за харчування в сільському здо,якщо немає бухгалтера,.. 

Доброго ранку. Дайте будь ласка відповідь: хто в здо має вираховувати плату за харчування в сільському здо,якщо немає бухгалтера- директор ЗДО чи бухгалтер сільської ради?

Олена Міллер
Створення опорної школи в ОТГ 

В нашій ОТГ налічується 5 ЗЗСО. Постало питання про створення опорної школи. Згідно Типового положення про опорний заклад кількість учнів повинна бути не менше 200 без філій. За рішенням орнагів місцевого самоврядування ця кількість може бути зменшена. Питання: 1. Чи може кількість учнів опорної школи бути зменшеня до 97 чоловік так, як це найбільша школа? 2. Чи може опорна школа бути без філій, якщо до закладу підвозяться учні з 5 сіл ( кількість учнів у школі 97)

Наталія Токарук
чому немає повідомлення на електронну пошту nat[email protected] про обробку двох публікацій у ваш журнал? 

19 лютого о 21.49 подано дві публікації з квитанціями про оплату на теми "Село Милуші - минуле та сучасність" та про село Княгининок. На електронну пошту прийшло повідомлення що заявка буде оброблена за 1 день, проте більше ніякої інформації про надісланий матеріал немає. В ЧОМУ РІЧ? Прошу пояснень.

natala
Про тих кто відповідає на питання? 

Шановні відповідачі на питання :Володимир Мініч та доцент .Я в розмові з адміністрацією посилалася на ваші відповіді. Але мене запитала : а хто такі ці люди і чому їх відповіді ми повинні вважати абсолютно правильними .Чи можна дізнатися хто відповідає на питання ?Статус ціїх осіб.

Василь Базан
Найкращий сайт пакупка кофе и чай оптом 

https://torbafood.com.ua/

Василь Базан
Англійсько мовний садочок для дітей інфомація на сайті https://playroom.co.ua/ 

Англійська для дітей в Києві Playroom – це англомовний садочок, початкова школа та англомовний дитячий клуб, де вивчати англійську мову легко та цікаво. Діти спілкуються із носіями мови, що створює природні умови для кращого засвоєння англійської. Playroom унікальний тим, що тут навчається також багато англомовних дітей. Взаємодія між дітьми з різним світоглядом збагачує розуміння світу навколо них.