Запитання та відповіді на нього

Чи має право директор сільської школи брати на роботу своїх прямих родичів (сина, доньку)?

Віктор Капуста
Доброго дня! Я працюю в сільській місцевості. Питання таке: чи має право директор брати на роботу своїх прямих родичів (сина, доньку)? Чекаю відповіді!!! Дякую!!!

aladdin85
Да, в соответствии с Законом о коррупции:
«Особи, зазначені у підпунктах "а", "в"-"ж" пункту 1 та підпункті "а" пункту 2 частини першої статті 4 цього Закону [про засади запобігання і протидії корупції; директор школи належить до цього переліку], не можуть мати у безпосередньому підпорядкуванні близьких їм осіб або бути безпосередньо підпорядкованими у зв'язку з виконанням повноважень близьким їм особам.».
Но далее читаем: «Положення абзаців першого...цієї частини не поширюються на:
...
- осіб, які працюють у сільській місцевості...;
- осіб, які працюють в галузі освіти...»
Такой расклад.

Микола Скоковський
"- осіб, які працюють в галузі освіти..." Немає цього пункту в статті 27 Закону України "Про запобігання корупції". Навіщо писати дурниці???

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!