Запитання та відповіді на нього

Корупція в школі: куди звертатись?

Анатасия Косарева
я працюю в школі вчителем директор з завучем погрожуючи звільненням вимагають здати гроші на семінар дерикторів і погрожують не лише мені хоча до цього взяли профсоюзні 4000 тис. і говорять що не вистачає.Куди звертаться в такому випадку наше РАНО на це не реагує?

Вилен (МОДЕРАТОР)
Звертайтесь до прокуратури.

Олекса Позняк
Я звертавсь - тепер у тій школі не працюю. У мене ситуація була така:збирає нараду директор і каже :наближається 8 березня а у нашому районо працюють в основному жінки, давайте зберемо по 200 гривень і поздоровимо їх. Я подискутував з директором щодо правомірності таких дій і назвав це коррупцією. Яке ж було моє здивування коли слідчий прокуратури мені пояснив що це не корупція. Що кожен може закликати колег збирати гроші будь-кому і на будь що. От якщо при цьому сказано що хто не здасть того виженуть з роботи- тоді корупція і т о потрібно 2 свідків щоб підписались. Результат:районо поздоровили, мене з школи виштовхали. Мафія безсмертна!!!

Анатасия Косарева
я з вами згодна ніде правди немає. в нас і без свят постійні побори то настенди то насемінар то на якусь неіснуючу допомогу

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua