Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Pasha
Оценки со спецпредметов техникума, если уходишь после 2 курса 

1. Собираюсь уходить после 2курса техникума, написав ЗНО. Интересно, куда пойдут оценки с таких предметов, как мат.аналіз и прочие предметы по специализации. Ведь таких нет за школьной программой. 2. И еще один вопрос, может ли учитель физкультуры поставить

Oleh Onopriichuk
Звільнення від ДПА в 11 класі 

Чи не вплине на медаль, якщо я заільнюсь від ДПА в 11 класі?

Liudmila Misikova
Чи будуть учні коледжу здавати ЗНО після другого року навчання? 

Необхідно якнайшвидше отримати відповідь щодо можливої здачі ЗНО після другого року навчання у коледжі за умови, що учень залишається вчитися у коледжі ще два роки. Які предмети треба готувати? Музичний коледж. Дякую

laradolinuk
Чи можна оскаржити необ'єктивне виставлення оцінок? 

Моя донька претендувала на медаль. У першому семестрі учитель поставив 10 балів, у другому _ - 4 бали, аргументуючи тим, що ЗНО вона не складе на високі бали. В результаті ЗНО 9 балів, а річна 4 бали Чи правильно учитель поставив оцінку? На мою думку, учитель свідомо занизив оцінку, що стало причиною виключення її з претендентів на нагородження медаллю. Чи можна оскаржити необ'єктивне виставлення оцінок? Дякую

Наталія Шейко
Щодо навчальних програм 

Поясніть, чи залишилися без змін навчальні програми з географії 10 клас та економіка 11 клас (профілю немає)? На сайті МОНУ не можу знайти. У червні були ці програми на обговоренні, чи зробили до них зміни? Дякую за відповідь!

Vladislav Stryukov
Какие условия получения золотой медали в ВВНЗ ? 

В первом семестре сдавал высшую математику на "80 (В) 4" экзамен, а во втором "89 (А) 5" в итоге какую будут считать при окончании ВВНЗ?

Женя
ДПА з предмета "Історія України" 

Я писав ДПА з предмета "Історія України",але заповнив бланк А і Б.Мені зарахують бали ЗНО,якщо при реєстрації вибрав тільки ДПА? І чи можу я подавати документи на втсуп в такому випадку?

Богдан Войтанівський
то крім інформаційної картки до сертифікату більше нічого нетреба? 

то видрукувати картку і все, і сертифікат можна здавати так?

Богдан Войтанівський
то крім інформаційної картки до сертифікату більше нічого нетреба? 

то видрукувати картку і все, і сертифікат можна здавати так?

Іван
Про оцінки 

Доброго дня. Скажіть, будь-ласка, чи має право відділ освіти порівнювати річні оцінки та ДПА/ЗНО уч.11класу та давати догану вчителю, директору за розбіжність у 3 бали. А також, якщо претендент на золоту медаль здав ДПА/ЗНО на 8 балів? дякую

Альбина Павленко
не здав ЗНО 

Якщо випускник не здав ЗНО - відповідно і ДПА - як він отримає атестат про ПЗСО?

Надя
Получу ли я атестат 

Не пришла на зно(которое идёт в дпа).смогу ли я получить атестат,или смогу переписать дпа в школе до момента поступления,так как есть 3 основных зно?это решает школа?смогу ли я поступить в вуз,если мне не выдадут атестат?

Наталия Кузьменко
фінансування друку додатків до свідоцтв 

Хто повинен фінансувати друк додатків до свідоцтв про базову загальну середню освіту, та яка організація цим друком займається? Дякую

Ольга Клокол- Галушко
які навчальні предмети записуються до свідоцта про базоу середню освіту? 

які навчальні предмети записуються до свідоцта про базоу середню освіту?

Vlad Makarov
Дпа по математики 

Здравствуйте, вопрос в том, что если у меня выбрана математика как ДПА и по ДПА по математики у мен выходит по тому году 3 балла, это играет роль при поступлени если мне нужно 100 баллов для поступления по математики.

Тетяна Покаленко
Оцінка в атестат залежно від ЗНО 

Чи може вчитель підвищити оцінку, якщо учень склав ЗНО на 9, проте протягом року отримував 11?

Евгений Волков
Получить копию работы ребенка после написания 

Добрый день. Имеют ли родители право получить копию написанной ДПА ребенка после её проверки и оглашения результатов по школе?

Таня
Як оцінюється зно-дпа для різних рівнів? 

Чи критеріі оцінювання дпа 2017 з англійськоі мови однакові для рівня стандарт і для поглибленого вивчення? Програми ж різні .

Наталія Манзюк
табель успішності учня 4 класу 

Чому в табелі навчальних досягнень учня в колонці ДПА виставлені оцінки такі ж як річні, а не справжні оцінки за ДПА. Наприклад дитина склала ДПА з математики на 11, а в табелі стоїть 8? Які справді оцінки треба ставити в колонці ДПА в табелі?

марина
ДПА в коледжі 

Моя донька навчається в коледжі н а 2 курсі, в цьому році здавала ДПА з історії 11 клас, ій сказали прийти на перездачу, на 4 вона знає (12 бальній), але ій викладач не ставе, скільки раз вона може здавати і чи можуть за цей предмет вигнати. Вчимось на платному.