Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Oksana Oksana
Скільки обов'язкових предметів треба здати на ДПА в 2018, щоб отримати атестат? 

Чи потрібно писати якусь заяву, про здачу ДПА , а не ЗНО? Чи просто приходиш на ЗНО і робиш завдання тільки ті , де вказано , що це ДПА?

Людмила Гусак
Як виставляється ДПА з предмету в класний журнал? Що пишеться зліва, а що справа 

Після того, як учні написали ДПА. Як правильно заповнити журнал Чи треба після річної пропускати колонку, а що ззаписують справа (там, де зміст уроку)

Evgenia Vlasenko
навчальні екскурсії 

чи чинний лист МОН України від 06.02.2008 №1/9-61?

Тетяна
атестація музичного керівника закладу дошкільної освіти 

Згідно з п.5.4. Типового положення про атестацію педпрацівників "Педагогічним працівникам, які мають базову або неповну вищу педагогічну освіту, можуть присвоюватися педагогічні звання "вихователь-методист" (для музичних керівників, і далі по тексту)." Музкерівник закінчила культурно-освітнє училище, спеціальність: культурно-освітня робота; кваліфікація: клубний працівник, керівник самодіяльного хорового колективу. На посаді музкерівника з 2006 року. Має 9 тарифний розряд. Чи може такий музичний керівник претендувати на звання "вихователь-методист"? Базова освіта - це будь-яка, чи повинна бути базова педагогічна? У даному випадку освіта може вважатися базовою?

Світлана Бондаренко
Звільнення від ДПА 

Чи звільняється від ДПА у формі ЗНО учениця, яка навчається за індивідуальною формою навчання (порушення слуху) та зареєструвалася на ЗНО для вступу до ВНЗ?Оскільки в Положенні про ДПА у розділі V п.1.1. учениця звільняється, а відповідно до листа МОН №1 /9-66 від 31.01.2018, дана особа повинна проходити ДПА у формі ЗНО на загальних засадах.

Tatyana Yachnick
Засчитывается ли в ДПА сертификат об успешной сдаче международного экзамена TOEFL, проведенного на базе университета LCC? 

После сдачи экзамена, мне сообщили, что набранное мной количество баллов достаточно высокое как для абитуриента в университет LCC, так и для человека, желающего подтвердить свой высокий уровень владения языком. Можно ли на основании полученного сертификата получить оценку в ДПА?

Микола Мартинюк
Чи буде нормативний документ про ДПА 2018 року? 

Чи буде нормативний документ із МОНу про ДПА 2018 року?

Елена Фей
Свідоцтво з відзнакою 

За І семестр в табелі "9", від ДПА звільнена за станом здоров"я.Чи може дитина за результатами ТІЛЬКИ РІЧНОГО ( не враховуючи семестрові оцінки) оцінювання (10 та 11 балів) претендувати на свідоцтво про базову середню освіту з відзнакою?

Ira Skirun
Звільнення від ДПА Золотого медаліста 

Чи може бути золотий медаліст звільнений від ДПА по стану здоровя і при цьому отримати золоту медаль.????

Людмила Воинова
Де буде проходити ДПА в формі ЗНО для учнів профтехосвіти.За місцем прописки чи за фактичним місем проживання , навчання Дякую 

Де буде проходити ДПА в формф ЗНО З української мови для учнів профтехосвіти за пропискою, чи за місцем навчання

Наталія Зігунова
Чи можна здати ДПА на базі ЗЗСО не реєструючись на ЗНО? 

До мене, директора ЗЗСО, надійшла заява від мами випускниці 11 класу 2018 р про відмову від реєстрації на ЗНО і "надання можливості здачі ДПА у традиційній формі на базі загальноосвітнього навчального закладу та отримати атестат на раніше встановленому бланку, без присвоєння їй та використання цифрових, штрихкодових, інших ідентифікаторів" . взято із заяви із посиланням на їхні права як віруючих

Olenka
Що треба для атестації вчителю зарубіжної літератури. 

Скажіть будь ласка,які документи треба для атестації на ІІ категорію ,як вчитель зарубіжної літератури?Працюю не повні 3 роки.Дякую

Юлия
Результаты IELTS влияют на годовую оценку 11класса? 

В 2018 году мой ребенок заканчивает 11 класс. Летом 19 августа 2017 года он сдал тест IELTS и получил сертификат с результатами 6.5. Может ли повлиять результаты теста на годовую оценку 11 класса по английскому языку?

Олена
ЗНО у форматі ДПА 

Якщо я здаю ЗНО у форматі ДПА, то в цьому випадку ЗНО з цього предмету вважається зданим на той самий бал (оцінку), що і бал ДПА, чи взагалі не оцінюється, чи вважається таким , що не здавалось з цього предмету? Це уточнення мені потрібне для вступу за кордон, де я маю зазначити у документах свої результати ЗНО окрім атестату з оцінками по ДПА. І мені потрібно визначитись чи здавати ЗНО у повні й формі чи у формі ДПА? Дякую

Iryna
золотая медаль 

У моей дочери на протяжении 10 лет в годовом оценивании знаний были только 10-12 баллов. В первом семестре 10 класса у неё было «9» по пяти предметам. Если у неё в первом семестре 11 класса будут только 10-12 баллов по предметам, может ли она претендовать на золотую медаль?

natalia.bohdaniuk
Данные ID карты (паспорта) для получения свидетельства об окончание 9-го класса 

Добрый день, подскажите, пожалуйста, какая реальная необходимость подавать в администрацию школы данные ID карты (паспорта) для выпуска свидетельства об окончание 9-го класса? Могут ли выписать данное свидетельство на основании ИНН и свидетельства о рождение? Какими нормативными документами регламентируется данный вопрос? Спасибо за ответ.

Антоніна
Атестація шкіл 

Добрий день! Скажіть, будь ласка, після підписання ЗАКОН УКРАЇНИ Про освіту (Прийняття від 05.09.2017. Набрання чинності 28.09.2017 ) в українських школах було скасовано атестації шкіл Районними відділами освіти. А в Московському районі міста Харкова на даний момент проводяться атестації шкіл. Чи правомірна ця дія?

Julia Knobel
чи входить у бал ДПА оцінка за власне висловлювання 

Як я зрозуміла, оцінку (бал) ДПА буде надіслано в навчальний заклад, де навчається учасник ЗНО. Якщо тестовий бал студента коледжу, наприклад, менший 18-ти балів, то студент автоматично буде відрахований з навчального закладу. Чи це так і чи має він право на поновлення й за яких умов?

Ranysha Kazbekova
Потрібно сдавати ДПА другий раз, якщо сдавав його також на 2 курсі коледжу? 

Якщо я у коледжі писала ДПА, то треба буде писати його ще раз разом із ЗНО?Наскільки я пам'ятаю, то ,наприклад, ЗНО з історії України містить питання з ДПА. Але в мене вже написане ДПА з 11 клас на другому курсі коледжа.

Pasha
меньше 4 в аттестат 

Может ли учитель физкультуры поставить в аттестат