Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Наталія Касперська
Всі предмети на відмінно, а ДПА-8 

Скажіть, будь ласка. Якщо у підсумку за рік з усіх предметів 10-11 балів, а ДПА написане на 8 (що дуже дивно), то чи має право учень на одержання похвального листа?

Nataliya
Хто перевіряє роботи учнів на ДПА 

Хто має перевіряти роботи учнів на ДПА з математики у 9 класі: вчитель чи асистент чи разом. Дякую.

Надія Попюк-Влад
Отримання свідоцтва про закінчення ІІ ступеня 

Учениця в 9 класі за перший семест мала дев"ятки з двох предметів, в другому семестрі і річні бали всі на високому рівні. Чи має право ця дитина претендувати на свідоцтво з відзнакою?

Орися Роган
з низькими балами за ДПА 9 клас можуть неприйняти в 10 клас? 

якщо по ДПА за 9 клас з української низький бал чи мають право відиовити в прийнятті документів в 10 клас ,якщо це школа-ліцей

Анна Гармония
Якщо учень 9 класу не зявився на дпа. 

Якщо учень 9 класу не прийшов на ДПА, проігнорував просто. Які дії закладу в такому випадку? Учень не зможе отримати свідоцтво про базову освіту? Чи зможе він складати дпа наступного року?

Марія
Зміна предмета 

Не можна ніяк вже змінити свій вибір іспиту, якщо змінилися плани, для вступу до вищого навчального закладу предмет який вказала як ДПА більше не потрібен, а 4 предмет не ДПА потрібен, не можна написати якусь заяву про відмову від іспиту ДПА, змінилися плани, невже не має ніякого виходу

Наталія Гвоздак
Орієнтовні вимоги до ДПА 2019 року 

Доброго дня Чи будуть розроблені орієнтовні вимоги щодо проведення ДПА у школі в 2018-2019 році? Чи користуватися тогорічними? Дякую

Гаврилівська Зош
Третій предмет ДПА 9 клас 

Чи можна, враховуючи побажання дітей, щоб у 9 класі половина учнів третім предметом складали українську літературу, а інша половина - біологію?

fyutk66
ДПА-9 клас,предмет на вибір 

Учні 9класу , при виборі предмету на вибір, обрали 2 предмети .Чи можна рішенням педради дозволити здавати кожній з груп предмет, який вони обрали? Чи можна здавати в 9 класі ДПА з російської мови, якщо вона вивчається з 1 класу?

Mila
Чому немає історії України для ДПА в 9 класі? 

В додатку МОН щодо переліку предметів в цьому році відсутня історія України. Чи є якесь пояснення МОН щодо таких змін? Історію вибирають більшість учнів для ЗНО, а в 9 класі її немає для ДПА

Anatolii Boriak
Чи може випускник 11 класу здавати ДПА в школі якщо не може здавати ЗНО 

Доброго дня. Учень 11 класу не здає ЗНО у зв'язку відсутності паспорту. Чи може він здати ДПА в школі щоб отримати атестат. Якими нормативними документами це визначено. Дякую за відповідь!

Nataliya Panchenko
Чи може учень не ставати ДПА ( 4кл) з причин звичайної хвороби( застуди, и т . п) 

Підкажіть , будь ласка, хто знає))) Якщо дитина (4 кл) захворіла на момент здачі цього ДПА та знаходиться просто на домашньому лікуванні , а не стаціонар??? Орві, грві, температура чи щось таке, звичайна застуда...??? Може дитина не здавати це ДПА в такому випадку???

Лариса Павлова
Звільнення від ДПА з англ після 9 та 11 класів. Чи є різниця, які сертифікати будуть достатніми.... 

Звільнення від ДПА з англ після 9 та 11 класів. Чи є різниця, які сертифікати будуть достатніми.

Лариса
Можлива дата здачі екзамену для отримання Міжнародного сертифікату для зарахування результату як ДПА 

Починаючи з якої дати 2019 року можно здати екзамен для одержання сертифіката Cambridge English Language Assessment (FCE) випускнику 2020 р. щоб його результати можливо було зарахувати як результат ДПА. Чи можливо це зробити у червні 2019 р.?

Наталя
Ща буде вчителю за заниження оцінки в атестаті 

Якщо вчитель ставить учню підсумкову оцінку у атестат 4-5 балів, а учень складає ДПА на на 10-11, то які можуть бути наслідки для вчителя?

Марина
Дпа для 9 класу 

Скажіть будь-ласка в якій формі буде проходити ДПА 2019 для 9 класу, і які збірники чинні для проведення його?

Алиса Чудникова
Допоможіть з контрольною роботою!!! 

Завдання 1. Прочитайте заголовки прес-релізів. А. До 25-річчя з дня трагедії на Чорнобильській АЕС 26 квітня у переглядовій залі Національної кіностудії імені О. Довженко відбувся показ документального фільму " Живі люди "мертвої" зони". Б. З 31 листопада у Палаці культури "Метеор" проходить щорічний показ нових колекцій будівельної техніки від провідних виробників нашої країни. Цього року на виставці представлені також різноманітні моделі відомих німецьких та англійських виробників. -Відреагуйте, якщо є в тому потреба. Запишіть правильно. -Визначте, до якого виду за функціональним призначенням та терміном подання належать запропоновані документи. Відповідь обгрунтуйте. - Поясніть усі відомі вам орфограми.

Ірина
Чи може студент коледжу одночасно зареєструватися на ДПА у формі ЗНО і на математику і на історію? 

У 2019 році студенти коледжів, технікумів, які здобувають повну загальну середню освіту, мають складати ДПА у формі ЗНО не лише з української мови, а й з математики або історії України (за вибором). Чи може студент складати ДПА (ЗНО) і з математики, і з історії України?

Лариса Павлова
Свідотцтво про базову освіту (9 кл)- з яких предметів оцінки 

Оцінки з яких предметів будуть занесені в додаток до свідотцтва про базову освіту в 2019 році? Чи може продовжувати навчання в 10 класі учень, якщо з деяких предметів матиме низькі оцінки?