Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Mmm
Чи можна цього року в 9 класі вибирати третім екзаменом українську чи зарубіжну літературу? 

Чи можна цього року в 9 класі вибирати третім екзаменом українську чи зарубіжну літературу? Адже у статті на сайті освіти цих предметів нема в переліку, хоча в наказі МОН №94 вони є.

Oksana Bukavyn
Як звільнити від ДПА? 

Чи можна звільнити від ДПА за станом здоровя ученицю 9 класу із легкою розумовою відсталістю, якщо вона протягом попередніх декількох років навчалася за індивідуальним навчальним планом, а зараз навчається у звичайному класі

Olga Yermakova
Чи можна проводити ДПА з української літератури та зарубіжної літератури в 9 класах? 

У зв’язку із невідповідністю переліків предметів для державної підсумкової атестації для учнів 9-х класів у наказі МОНУ від 16.09.2015 року № 940 «Про проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році» та у наказі МОНУ від 08.02.2016 року № 94 «Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015-2016 навчальному році» просимо дати роз’яснення щодо можливості вибору навчальними закладами для проведення ДПА у 2016 році предметів «Українська література» та «Зарубіжна література», а також за якими вимогами формувати завдання для проведення ДПА з цих предметів.

Руслан Алімамедов
Чи можна перенести термін складання ДПА у зв"язку з поїздкою за кордон в рамках тристоронньої міжнародної співпраці? 

Чи можна перенести термін складання ДПА у звязку з поїздкою за кордон в рамках тристоронньої міжнародної співпраці? Дякую!

Елена Ляшко
Як провести ДПА для учнів, які навчалися у динамічній групі поглибленого вивчення математики (9 клас)? 

ДПА для учнів які навчалися у динамічній групі (9 клас)

Орися Канова
Оцінка за дпа 

Якщо є місце на обласному етапі МАН з біології, чи може зарахуватися це як оцінка за ДПА(те що здається в школі)

Валентина
Які терміни проведення річного оцінювання в 11 класі в 2016 році? 

Терміни проведення річного оцінювання в 11 класі в 2016 році

Степан Сабов
Чи можливо здавати ДПА в 11 класі з другої іноземної мови? 

Учні вивчають 2 іноземні мови (англійська 5 год, німецька - 3 год) в неспеціалізованій школі.Чи можливо складати ДПА з другої іноземної мови? Хто це визначає?

Alla
За ким вибір навчального предмету для ДПА? 

Доброго дня! Згідно наказу МОН від 08.10.2015 ДПА в 11 класі з іноземної мови проводиться у навчальному закладі. А чи має право випускник обрати сам іноз.мову (приміром - англ. чи нім., що вивчав у закладі) чи це право за навчальним закладом?

Ігор
Чи звільняються від проходження ДПА інваліди 3-ї групи? 

Чи звільняються від проходження ДПА інваліди 3-ї групи.

Лора
Положення про ДПА: чому в новому положенні про ДПА виключено можливість звільнення від ДПА переможців ІІІ етапу Всеукраїнських... 

Положення про ДПА: чому в новому положенні про ДПА виключено можливість звільнення від ДПА переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад?

Школа Спеціалізована
Який рівень міжнародного сертифікату потрібен (B1 чи B2)? 

Який рівень міжнародного сертифікату повинен надати учень для зарахування 12 за ДПА, якщо він навчається за профілем іноземної філології, але школа у нас спеціалізована з поглибленим вивченням математики.

Альона Сірська
Коли ми зможемо отримати збірники із завданнями ДПА 2016 з англійської мови? 

Відповідно до останніх нормативних документів ДПА 2016 буде проводитися не за завданнями , які складає вчитель предметник, а за затвердженими МОН збірниками завдань. Коли чекати ці збірники? і ще одне запитання- чи можна бал за основне ДПА 20 травня замістити балом за апробаційне ДПА чи ні? дякую .

Valentina Yureva
Положення про ДПА: чому в новому положенні про ДПА виключено можливість звільнення від ДПА переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад? 

Чому в новому положенні про ДПА виключено можливість звільнення від ДПА переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад?

Владислав Іванчук
Вплив міжнародного сертифікату знання іноземної мови на оцінку за рік та ДПА 

Чи впливає у 2016 році на оцінку з іноземної мови (в моєму випадку англійської) за рік та ДПА наявність міжнародного сертифікату знання мови (TOEFL iBT, або інші з тієї ж серії: IELTS, ...)? Чи виставляється автоматично 12 балів за семестр, рік та ДПА з англійської мови за умови наявності такого сертифікату?

Екатерина Ревтова
Чи звільнять мене від ДПА з історії України ( в формі ЗНО) в 2016 році? 

Чи звільнять мене від ДПА з історії України ( в формі ЗНО) в 2016 році, якщо я маю призове місце на області у олімпіаді з Історії?в цьому році ДПА з історіі проходитиме в формі ЗНО . Чи можуть мене звільнити від складання іспиту, якщо я маю призове місце на області з історії?

Наталія
Чи можлив здати ДПА в інші терміни? 

Доброго дня, донька (11 клас) навчається в Англії.В українській школі навчається на екстернаті. Повернеться в Україну тільки в липні.Тобто не має можливості здати ДПА у формі ЗНО ( а нам потрібна тільки ДПА)ні під час основної, ні під час додаткової сесії. Чи можна керуючись положенням про екстернат № 431 (п.4.1) та Положенням про ДПА №1547( п. 11,13) здати ДПА достроково? Дякую.

вч.
Чи навчатимуться учні 11 класу в травні під час складання ДПА та ЗНО? 

Чи навчатимуться учні 11 класу в травні під час складання ДПА та ЗНО?

Никита Алексеевич
Если мне история не нужна для поступления в ВУЗ,могу ли я ее сдать как ДПА за 10,11 класс? 

Скажите пожалуйста,если мне история не нужна для поступления в ВУЗ,могу ли я ее сдать как ДПА за 10,11 класс?Спасибо.

Инна Гайденрайх
Чи буде у 2016 р. ДПА на базі школи для тих, хто не вступатиме до внз? 

Чи буде у 2016 р. ДПА на базі школи для тих, хто не вступатиме до внз?