Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua

Запитання
Superkoter
Що буде якщо не сдати ДПА У 9 класi 

Що буде якщо не сдати ДПА З Iсторії України в 9 класi

Наташа Лігоцька
Про звільнення від ДПА 

ЧИ буде зараховуватись сертифікат рівня В2 з англійської мови як ДПА в 2017 році на 12 балів без складання ДПА у формі ЗНО

Olga Rustamova
Чи звільняється від ДПА мати дитини до 3 років? 

Добрий день! Дочка заміжня, вчиться на екстернаті, здала всі заліки з предметів за 11 клас. В неї однорічна дитина. Чи звільняється вона від ДПА? Вступати до вишу поки не має наміру. Дякую

Мирослав Микитюк
Чи може людина одночасно навчатися у технікумі та бути екстерном у загальноосвітньому навчальному закладі щоб отримати атестат про... 

Чи може людина одночасно навчатися у технікумі та бути екстерном у загальноосвітньому навчальному закладі щоб отримати атестат про повну середню освіту?

Марина Шетеля
Як повинні складати ДПА 2017 медалісти,які їдуть навчатися за кордон? 

Для навчання за кордоном результати ЗНО є недійсними.Оскільки я являюся призеркою на золоту медаль,то хотілося б її підтвердити.Для цього я повинна скласти ДПА на відмінно.Чи можливе складання на ЗНО лише частини ДПА з Історії України й Української мови та літератури?

вячеслав
Оцінки ДПА з математики на основі ЗНО 

Дитина вивчає математику за рівнем стандарт.Чи вірно , що вона не має права в атестаті з математики виставляти оцінку ЗНО. Адже різні критерії оцінювання рівня стандарту і переведення балів ЗНО в шкалу 12 балів . В якому нормативному документі це записано?

Alex Bobin
документи учня 9 клас 

Добрий день. У школі вимагають нотаріально завірено свідоцтво про народження (дитина народилася у Мінську) та ІНН. Наскільки це є правильнім? Де можно почитати про перелік документів? Бо якщо я розумію, документ має підтвердити законність находження на території України. А таким документом для сина є посвідка на постійне проживання моєї дружини, куди він вписаній (з фото, ПІП, да датою народження). Дякую!

Оленка
Чи може учень вибрати третім предметом для ДПА українську літературу? 

Якщо учень здає обов'язково ЗНО з української мови та літератури, як ДПА йому зараховується тільки мова. Другим предметом учень обов'язково здає математику чи історію. Чи може він обрати третім предметом для ДПА українську літературу, яку здає у складі обов'язкового першого ЗНО?

Lady
свидетельство об окончании 9 классов 

Скажите, пожалуйста, если родители отказываются подписывать "Разрешение на обработку данных" по религиозным убеждениям, то, что ребенок не получит свидетельство об окончании 9 классов? Что делать?

Татьяна Смирнова
Чи можу я обрати на ДПА німецьку мову? 

Чи можу я обрати на ДПА третім предметом німецьку мову, якщо я її вивчала самостійно, а в школі вивчала англійську. Завуч у школі сказала, що ні. Але мені потрібен сертифікат з німецької, і я не хочу складати зайвий предмет, який мені не потрібен для вступу. Як мені поступити?

Лариса С
Предмет по выбору на ДПА 

В 2017 году выпускники сдают ДПА в форме ЗНО по трём предметам: украинский язык, математику или историю Украины и один предмет по выбору ученика. Объясните, пожалуйста, могу ли я выбрать третьим предметом французский язык, если в школе я изучала английский язык и в учебном плане школы нет французского, но мне нужен сертификат по французскому языку. Я его изучала самостоятельно и хочу выбрать его третьим предметом на ДПА. Мне в школе сказали, что я не могу сдавать ДПА по французскому языку, так как в учебном плане школы такого предмета нет. Права ли администрация школы, которая предложила мне выбрать другой предмет, а французский сдавать только на ЗНО? Спасибо за ответ.

Stacey Lindeman
Заплуталась в темі, коли відносини, а коли відношення. Чи правильно я вжила словосполучення 

Допоможіть будь ласка. Заплуталась в темі, коли відносини, а коли відношення. Чи правильно я вжила словосполучення Відношення попиту і пропозиції, зовнішньоторговельні відносини, договірні відносини, відношення товару і грошей, кредитні відносини, ринкові відносини, фінансові відносини, госпрозрахункові відносини.

Світлана
Звільнення від ДПА 

Доброго дня.Скажіть,будь ласка,чи звільняється учениця 9 класу від ДПА у якої видалена щитоподібна залоза?

la_la_la
зно и дпа 

Учусь в школе с английским уклоном, поступаю в мед. Сдаю химию, биологию и укр. язык и лит-ру. Четвертый предмет хочу что бы был математика, ее соответственно и должны поставить в аттестат как третий предмет ДПА. Может ли школа потребовать что бы вместо математики был англ.я.? Спасибо.

Карина
Чи можно складати дпа з історії України та математики одночасно 

Чи можу я обрати як другий предмет ДПА математику, а третій на вибір - історію? чи на вибір треба складати інші предмети?

Анна Скребцова
Річна 9 ДПА 10 чи отримає медаль 

У випускника укр.м. річна 10 ДПА 9, матем.річна 9 ДПА 10, англ. річна 9 ДПА 9 .З інших предметів 11. Всі інші вимоги щодо положення про медаль виконано. Чи отримає срібну медаль

Наталия Вовк
Атестація 

Працюю в ДНЗ на посаді вихователя, педстаж 4,5 роки. Подала на атестацію"Спеціаліст 2 категорії" .Мені відмовили, посилаючись на те, що я не фахівець (учитель історії та географії)Чому до мене не може бути застосовано" Про атестаці.працівників ДНЗ, які працюють не за фахом" Лист МОНУ від 19,12,2013 №1/9-259, адже дошкільників у нашому місті(Кропивницький) не вистачає. Якщо я можу атистуватися на вище зазначену категорію вишліть будь ласка наказ на який можна посилатися!

Ганна
Чи можна скласти ДПА в інші дати? 

У моєї дитини планується важлива поїздка до Європи з 2-го по 6-е червня 2017 року. Чи є можливість скласти ДПА в інший час, раніше або пізніше? Які документи для цього потрібні? Які кроки необхідно зробити завчасно?

Анастасія Безносюк
Обязательно ли сдавать ЗНО 

Добрый день! Интиресует обязательно ли сдавать ЗНО если ребёнок поступает в Польский университет.

Колежанка
Чи потрібно складати ДПА (у 2017р) студенту 2-го курсу коледжу, якщо він планує складати ЗНО для втупу у ВНЗ? 

Я навчаюся на 2-му курсі коледжу (на базі 9 класів). Планую у 2017р. складати ЗНО з предметів укр.мова та літ-ра, англ.мова, історія Укр.