Запитання та відповіді на нього

Доброго дня, чи можуть батьки попросити подивитись роботу учня з ДПА? І чи можливо переписати роботу при незалежній комісії ?

Sasha
Доброго дня,хвилює таке питання :якщо ,наприклад ,учень вчився погано ,але підготувався до ДПА, після екзамену виникла підозра ,що оцінку за ДПА свідомо занижено ( а конкретно - просто прирівняно до річної ), чи мають право батьки попросити подивитись роботу учня ? Взагалі, як захистити дитину від не об'єктивного оцінювання саме по ДПА , адже з ЗНО трохи інша ситуація в плані перевірки робіт. Дякую за відповідь

Володимир Мініч
Можна подати апеляцію
Подання та розгляд апеляцій, апеляційні комісії

1. Для оскарження процедури проведення та результатів атестації в закладі освіти здобувач освіти (у разі досягнення повноліття), один із батьків або інших законних представників може подати апеляційну скаргу до апеляційної комісії протягом трьох робочих днів після визначення результатів атестації в закладі освіти.

2. Апеляційні комісії для розгляду апеляційних скарг щодо атестації в закладах загальної середньої освіти з кожного навчального предмета створюються відповідними місцевими органами управління у сфері освіти.

Чисельність і склад таких апеляційних комісій затверджуються наказом керівника відповідного органу управління у сфері освіти.

3. Розгляд апеляційних заяв здійснюється апеляційними комісіями у триденний строк із дати їх надходження.

Володимир Мініч
Апеляційна комісія за наслідками розгляду апеляційної заяви може прийняти таке рішення:

відмовити в задоволенні апеляційної заяви через недостатність підстав для зміни оцінки у зв'язку з порушенням процедури проведення атестації та оцінювання;
задовільнити апеляційну заяву.
У разі задоволення апеляційної заяви апеляційна комісія приймає рішення щодо зміни оцінки за атестацію. Повторна атестація апеляційною комісією не проводиться.

Результати розгляду апеляційної заяви оформлюються протоколом засідання апеляційної комісії, що підписується всіма членами комісії та на підставі якого видається наказ місцевого органу управління у сфері освіти.

Рішення апеляційної комісії може бути оскаржене до суду.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua