Запитання та відповіді на нього

ДПА в коледжі

марина
Моя донька навчається в коледжі н а 2 курсі, в цьому році здавала ДПА з історії 11 клас, ій сказали прийти на перездачу, на 4 вона знає (12 бальній), але ій викладач не ставе, скільки раз вона може здавати і чи можуть за цей предмет вигнати. Вчимось на платному.

Наталія
Щось ваш викладач хитрує. Хіба що дуже хоче поставити їй "відмінно". ДПА проводиться для отримання атестату, а в атестат ставлять і 1 бал, а не виганяють.Тим більше, вчитеся на платному.

марина
Дякую за відповідь. Може вона хоче щоб заплатили, бо є такі діти що плати лише по 50 доларів, як в такій ситуації діяти?

Наталія
Й так на платному. І знову плати! Ми на платному і ні разу ні про які гроші не було мови. В такому випадку, головне - це ваша витримка. Або берете гроші і платите. А вам потрібен атестат з хорошими оцінками? Чи будете здобувати надалі освіту на основі диплома спеціаліста?

марина
Мені байдуже яка в неї буде оцінка в атестаті, головне щоб отримала і продовжувала вчитись в коледжі, а далі буде видно. В коледжі навчатись ще 2 роки. Якщо 1,2 бали проходить на отримання атестату, то і вони влаштовують. Платити я точно не буду 50 доларів за 4, по 12-бальній системі. Цей викладач доньку ще з першого курсу не взлюбила.

Наталія
Так, в атестат ставиться і 1 бал. Але якщо оцінка буде такою, то атестат видадуть, але з коледжа відрахують, адже за неуспішність відраховують з ВНЗ (на відміну від школи). Позитивними вважаються бали від 4. Якщо за ДПА дитина отримала нижчу оцінку, є прописана процедура перездачі - через 10 днів від дня написання складається нова комісія, і дитина приходить на перездачу. Якщо в результаті перездачі оцінка знову негативна, на жаль, студент відраховується. І ще. Ще після першого написання ДПА (яке також повинне відбуватись на комісії) і після ознайомлення з результатами дитина має право побачити свою роботу, і у випадку, якщо вона не погоджується з оцінкою, написати апеляцію.

Наталія
Те, що вашій дитині говорять щось довчити, може означати, що викладач її просто жаліє і не поставив офіційно вже негативну оцінку, а дає можливість щось довчити і заробити свою оцінку, не проходячи всі ці офіційні процедури передачі
Бо хто знає, як би написала ваша дитина на комісії цю роботу, може вона і справді не дотягує. Тут справа не в суб'єктивізмі, а в прописаних чітких критеріях оцінювання. І наскільки знає ваша дитина, ви не можете оцінювати, якщо ви не викладач історії.
Те, що дитина навчається на контракті, не означає, що їй повинні подарувати диплом за гарні очі

марина
Дякую за відповідь, донька здає дпа усно.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua