Запитання та відповіді на нього

Чи можливо у 2014-2015 н.р. скласти ДПА(ЗНО) з української мови пізніше квітня?

Даря Куліш
Чи можливо у 2014-2015 н.р. скласти ДПА(ЗНО) з української мови пізніше квітня, якщо я тимчасово навчалась за кордоном і повернулася в Україну після проведення державної підсумкової атестації ? Чи зможу я вчасно подати необхідні документи до вузу? Дякую.

DOCENT
Наразі дати відповідь на це питання не можливо.
Але, згідно опублікованого
проекту Порядку проведення зовнішнього незалежного оцінювання та моніторингу якості освіти, у разі його затвердження в запропонованій редакції, така можливість має бути.


32. У додаткових сесіях зовнішнього оцінювання беруть участь особи, які:
2) у рік проведення зовнішнього оцінювання навчаються за кордоном та не можуть взяти участь в основній сесії зовнішнього оцінювання з окремих навчальних предметів;

DOCENT
А згідно проекту
Пропозицій щодо змін до Положення
про державну підсумкову атестацію учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти

2.6. Учням (вихованцям) Міжнародної української школи надається право пройти атестацію у Міжнародній українській школі на територіях країн їх перебування.

2.7. Учні (вихованці), які хворіли під час проведення атестації, зобов'язані надати медичну довідку, на підставі якої рішенням педагогічної ради загальноосвітнього навчального закладу їм надається право пройти атестацію в інший час.

7.4. Громадяни України, які навчалися й отримали документ про відповідний рівень загальної середньої освіти за кордоном, для отримання документа державного зразка про базову або повну загальну середню освіту зобов'язані пройти атестацію екстерном.

Аватар
   Наказ МОНмолодьспорт №01 від 01.01.2001
   //osvita.ua/legislation/Ser_osv/
Додати ще посилання...
Залишилось 1500 символів. «Правила»

Поділитись:

Увага! Розділ змінює адресу!

На сайті сворена нова сучасна платформа для запитань.

Щоби поставити запитання перейдіть за посиланням:

forum.osvita.ua